כל המידע על פסטיבל קסם של מחול בתל אביב

זהו פסטיבל המשקף את המגמה של יוצרי מחול רבים וחשובים שיוצרים עבור ילדים וכל המשפחה. לצד מופעים אלה יעלו בפסטיבל גם מופעי תיאטרון מחול, תיאטרון בובות, פעילויות חוצות, הפקות תיאטרון סיפור לקטנטנים וסדנאות לכל המשפחה.

בין המופעים בפסטיבל:
"החתול במגפי הקסם" של להקת הפלמנקו הישראלית בשיתוף התיאטרון הארצי לילדים ונוער. מופע תיאטרון-מחול, על הרפתקאותיו של החתול המגפיים היוצא לעזרתו של הטוחן הזקן. 

להקת המחול ענבל פינטו ואבשלום פולק, במופע המחול "דגי זהב", מסע אינטימי אל הדמיון אשר הופך את הפרטים הקטנים של החיים לעולמות חדשים מלאי הומור ופיוט. בנוסף תזמין הלהקה את באי הפסטיבל להשתתף בסדנת המחול "חווית תנועה לכל המשפחה" המבוססת על הרפרטואר של הלהקה. המופע הופק במסגרת פרוייקט "עפים" של המועצה לתרבות של מפעל הפיס. 

אנסמבל בת-שבע יעלה את את מופע המחול לכל המשפחה "דקה'לה" מאת אוהד נהרין- המבוסס על המופע "דקה דאנס" למבוגרים ומורכב מאוסף של קטעי מחול אהובים מתוך יצירותיו של אוהד נהרין לאורך השנים. 

רננה רז ולהקתה יעלו את YouMake ReMake. - מופע רב תחומי לילדים ראשון ויחיד מסוגו בעולם המורכב מתגובות מבוימות לקטעי יוטיוב.מפגש בין עולם המדיה הדיגיטלית ועולם הבמה. גם רננה ולהקתה יזמינו את הקהל להשתתף בסדנאות מחול לכל המשפחה.

קבוצת במה נימה יעקובי וישראל ברייט, ייעלו את מופע תיאטרון המחול, "מסובב המכנסיים"- סיפור על ילד שיום אחד החל ללבוש את המכנסיים שלו קצת מסובבים. המופע הופק במסגרת פרוייקט "עפים" של המועצה לתרבות של מפעל הפיס. 
 

מחיר כרטיס למופעים: 30-80 ₪.
להזמנת כרטיסים: 03-5105656, www.suzannedellal.org.il