כל המידע על הסודות של שרונה

הסודות של שרונה הוא סיור אל מושבה שנעלמה, נבלעה אי אז בשנות הקמת המדינה ועתה הוחזרה לציבור לאחר עבודות שיחזור ושיקום ארוכות.
את המושבה הקימה חברי כת הטמפלרים אשר הגיעו לארץ מ"המדינה" וירטמברג בגרמניה, הייתה זאת כת חדשה שפרשה מהזרם הפרוטסטנטי מתוך אמונה שעל מנת לקרב את הגאולה ואת שיבתו של ישו, זאת מתוך אמונה שיש להחזיר את הנצרות למקום היווסדה ואת הנצרות מהכנסייה אל העם.

לאחר הגעתם לארץ מתיישבים הטמפלרים במספר מקומות, בין השאר בחיפה, במושבה האמריקאית ביפו, בירושלים ובנוסף לכך מקימים מספר מושבות חדשות, מושבות שיהפכו לסמל לעבודת אדמה מאומצת מתוך ניסיון ליצור חברה כפרית,יצרנית אידיאלית.

במהלך הסיור נהלך על גבולותיה של שרונה, מהקמתה על ידי הטמפלרים בשנות ה70' של המאה ה19', דרך התהליכים החברתיים שעברו על החברה הטמפלרים עד לגרושם על ידי הבריטים במהלך מלחמת העולם השנייה, שהפכו את שרונה למפקדתם.
במהלך הסיור נספר על הפריצה למשטרת שרונה, על החברים במפלגה הנאצית-כאן בארץ ישראל, פרשיות ריגול וכמובן סיפורה של תח"ל (תחנות חוץ לארץ) שפעלה במקום במסגרת המוסד אשר פעלה מליבה של השכונה משנות ה50', וכמובן שלא נפסח על ראשיתה של התעשייה האווירית, המשרדים הממשלתיים, איפה ניתן היה להשיג את הבירה הטובה ביותר, השטורדל הכי מקורי שיש ובמה עסק התושב היהודי היחיד במושבה הגרמנית.

* מחיר הסיור כולל כניסה למיצג בית הבד.
* ניתן לשלם בכ.אשראי.
* משך הסיור כשעתיים-שעתיים וחצי.

לפרטים נוספים:

073-2757425

[email protected]

www.bytheway.co.il