סיור גרפיטי בפלורנטין

טיולי FREE TOUR: נצא אל לב סצנת אמנות הרחוב של ישראל - שכונת פלורנטין בדרום תל אביב, לסיור מיוחד שבו נראה ונדבר על גרפיטי, אמנות רחוב ומה שביניהם

אין כרגע סיורים מתוכננים לטיול הזה

על הטיול

משך הסיור: כשעה וחצי | מתאים לילדים: מגיל 9 | נגיש לנכים: כן. מתאים לנכיםשכונת פלורנטין בתל אביב היא הבית של הגרפיטי ואמנות הרחוב בישראל. יש בה יצירות מופת של אמני רחוב בכירים שנשתמרו במשך שנים, עבודות חדשות של אמנים צעירים שהתחילו לצייר ברחוב רק לאחרונה, ויצירות של אמנים בינלאומיים שהגיעו במיוחד כדי לעשות אמנות ברחובות פלורנטין, שנחשבת למרכז חשוב של גרפיטי ואמנות רחוב גם ברמה העולמית.

בסיור נדבר על ההבדלים בין גרפיטי לסוגים אחרים של אמנות רחוב, נכיר את האמנים והקבוצות המובילים בתחום, ונקבל את הכלים ומונחי הבסיס להמשיך ולהתעניין בסוגה האמנותית המרתקת ואחת מהאהודות ביותר בתקופתנו.

בהדרכת

הסיירת סיורי אמנות

הסיירת סיורי אמנות מציעה סיורי עומק איכותיים לאנשים שמתעניינים באמנות, בחברה ובסביבה בה אנו חיים. הסיורים מתמקדים באמנות אורבנית ועכשווית ומתקיימים במרחב הציבורי, בתערוכות מעניינות ובחללי אמנות מסוגים שונים בערים תל אביב, חיפה וירושלים. כל המדריכות בסיירת הן היסטוריוניות של אמנות ומדריכות טיולים מקצועיות.

חוות דעת על סיור גרפיטי בפלורנטין

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...