איפה תטיילו?
מה תעשו?
חנויות למטייל
רשימת ציוד מגזין טיולי - כתבות והשראה
מחפשים השראה? צריכים התייעצות?
מגדירים
עקבו אחרינו

עין כרם: כפר ציורי עתיק עם היסטוריה וסיפורים ייחודיים.

כפר קטן מוקף בהרים ועצים מכל כיוון, צריחי כנסיות, מעיין מים חיים, נוף מרהיב אל הרי יהודה ומסעדות בכל פינה. דמיינו אוצרות זהב אבודים שממתינים שימצאו אותם. גנרלים, שועי עולם, ישוע מנצרת ואפילו האפיפיור ביקרו בעין כרם. עכשיו הפסיקו לדמיין, כי הכל נמצא לו ממש בעין כרם, ירושלים.

רשימת הטיולים

  • 01/05/2021 (יום שבת) בשעה 09:30

מחירים

70 שח לאדם

איפה נפגשים

מעין מרים בשעה 9:30

על הטיול

 .  

עין כרם שכונה  ירושלמית בעבר כפר ביהודה  עם מסורת נוצרית על מפגש משפחתי מיוחס. את סיורנו נתחיל במעיין מרים עם מסורת נוצרית ,מוסלמית ואנקטודה יהודית. נתהלך  לאורך רחוב המעיין   ונשמע אל אוצרות אבודים ומה עלה בגורלם. נבקר בכנסיה יוחנן בהרים שעל פי המסורת נולד יוחנן המטביל ואיך קשורה לכאן יחידת קומנדו בריטית למקום. נפגש עם  אומנית  המציירת על גבי אריחים בהשראת המקום. נרד  במדרגות גן עדן ונספר למה  נקרא הרחוב בשם המוזר הזה. נספר עוד סיפורים, נבקר בעוד  מקומות קסומים בעין כרם.  מבטיח חוויה אחרת, מחכה לכם.     

בהדרכת

שלומי אפללו

מהותו של הטיול בארץ היא חוויה מעוררת חושים , החוויה זה שם המשחק. אני מורה דרך מוסמך, שכל סיור אצלי הוא חוויה חדשה בעיקר המפגש עם אנשים חדשים בגובה העיניים. נפלה בזכותי היכולת לספר מנפלאות ארצנו, ולטייל בה רבות. עוסק בהוראה שנים רבות והיום משלב זאת עם תחביב משחר נעורי - טיולים. אם בא לכם להתרגש כמוני, להתחבר באמת לסיפורים ולמקומות, אשמח לארח אתכם באחד מסיורי .

מחירים

70 שח לאדם

מדברים על עין כרם: כפר ציורי עתיק עם היסטוריה וסיפורים ייחודיים.

חוות דעת, עדכונים מהשטח, שאלות ותשובות

תמונת פרופיל של המטייל האנונימי

היי,

מה תרצה לכתוב על עין כרם: כפר ציורי עתיק עם היסטוריה וסיפורים ייחודיים.?