איפה תטיילו?
מה תעשו?
חנויות למטייל
רשימת ציוד מגזין טיולי - כתבות והשראה
מחפשים השראה? צריכים התייעצות?
מגדירים
עקבו אחרינו

עין כרם: כפר ציורי עתיק עם היסטוריה וסיפורים ייחודיים.

כפר קטן מוקף בהרים ועצים מכל כיוון, צריחי כנסיות, מעיין מים חיים, נוף מרהיב אל הרי יהודה ומסעדות בכל פינה. דמיינו אוצרות זהב אבודים שממתינים שימצאו אותם. גנרלים, שועי עולם, ישוע מנצרת ואפילו האפיפיור ביקרו בעין כרם. עכשיו הפסיקו לדמיין, כי הכל נמצא לו ממש בעין כרם, ירושלים.

אין כרגע סיורים מתוכננים לטיול הזה

על הטיול

עין כרם  מקום קסום אליו נוהרים  עשרות ישראלים בעיקר בסופי שבוע . את סיורנו נתחיל  במעיין  מרים    ונלך בעקבות “אליהו הנביא” של הנוצרים נבקר  בכנסייה הביקור   ובכנסייה “יוחנן בהרים”  שעל פי המסורת הנוצרית מייחסים למקום בתוך הכנסייה את מקום הולדתו .  נספר את קורות חייו של יוחנן שעברו לו בכפר  בגלל שייכותו למשפחת הכוהנים .  והפיכתו למנהיג רוחני .  נעלה לביקור  במנזר “אחיות ציון “ נגיע לאחת תצפיות המרשימות על הרי יהודה   ונספר את סיפורו של היהודי המומר  רטיסבון  הבונה את המנזר  . ואם נותר לנו זמן   נכנס לביקור בכנסייה הביקור  . זמן חופשי להסתובבות בגלריות הרבות שנמצאות בכל פינה .  

בהדרכת

שלומי אפללו

מהותו של הטיול בארץ היא חוויה מעוררת חושים , החוויה זה שם המשחק. אני מורה דרך מוסמך, שכל סיור אצלי הוא חוויה חדשה בעיקר המפגש עם אנשים חדשים בגובה העיניים. נפלה בזכותי היכולת לספר מנפלאות ארצנו, ולטייל בה רבות. עוסק בהוראה שנים רבות והיום משלב זאת עם תחביב משחר נעורי - טיולים. אם בא לכם להתרגש כמוני, להתחבר באמת לסיפורים ולמקומות, אשמח לארח אתכם באחד מסיורי .

חוות דעת על עין כרם: כפר ציורי עתיק עם היסטוריה וסיפורים ייחודיים.

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...

מלונות בארץ במחיר מעולה

מזמינים בלמטייל במחירים הכי טובים
ומקבלים מתנות ופינוקים שווים!

מלונות פופולרים בארץ

בשיתוף הוטלס קומביינד ובוקינג