נצרת- עבר והווה נפגשים בסמטאות מופלאות

טיולי free tour : סיור בין סודותיה של נצרת, כנסיות עתיקות-חדשות, מסגד לבן, שוק צבעוני וניחוח קפה, מזכרות מהצאר הרוסי ומאימפריות שנפלו ואוירה שאין כמוה בשום מקום אחר

רשימת הטיולים

  • 28/02/2020 (יום שישי) בשעה 09:30
  • 06/03/2020 (יום שישי) בשעה 09:30
  • הרשמה 20/03/2020 (יום שישי) בשעה 09:30

מחירים

Free tour

איפה נפגשים

כיכר כנסיית הבשורה- מפגש רחוב תופיק זיאד ורחוב פאולוס (אנא הקדימו כדי למצוא מקום חנייה באזור)

על הטיול

טיולי free tour :  בסיור נבקר במערה המפורסמת בעולם בליבה של כנסייה מרשימה אחת ובמעיין נובע בליבה של כנסייה אחרת. בין סמטאות השוק נלך בעקבות ניחוחות הקפה של משפחת פאהום המפורסמת ונגלה מה לה ולמסגד הלבן. נכיר את תהליך התפתחות השוק של נצרת שמבשיל בשנים האחרונות ונעסוק מעט בהרכב האוכלוסיה בעיר וביחסים ביניהם. נגלה מהם שני ימי החג החשובים ביותר בעיר לכבודם סוגרים את הרחוב הראשי ויוצאים לצעדות!

לאורך הדרך נפגוש את אנשיה המיוחדים ומסבירי הפנים של נצרת ונכיר סיפור היסטורי מרתק של עיר בה נשארו מזכרות מכפר יהודי עתיק, תורכים ואיטלקים, הצאר הרוסי והמפלגה הקומוניסטית.

נסיים בשלל המלצות לתצפיות ומסלולים להמשך היום וחומוס וכנאפה ללא תחרות!

בהדרכת

אביגיל דובק

אביגיל דובק, מורת דרך ומדריכת טיולים בכל הארץ, בטבע ובעיר. אני מדריכה הרבה ברחבי הגליל, נהנית לגלות שוב ושוב את המרחבים בינינו ומופעם השונה בכל עונה. נהנית לפגוש את האנשים שעושים את הדרך ואת חוויית הטיול לאוטנטית ומיוחדת. הדרכים, ההולכים בהן והיושבים בהן מעוררים בי השראה, ואותה אני מעוניינת לחלוק עם כמה שיותר אנשים בעולם. מזמינה אתכם לטייל איתי בכל הארץ , יאללה בואו!

חוות דעת על נצרת- עבר והווה נפגשים בסמטאות מופלאות

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...

אירועי פורים 2020