מנזרים יקב והרבה יין

בואו לסייר בשלושה מנזרים ויקב לשמוע על הנצרותומנזר השתקניםהאם הם באמת שותקים.נבקר במנזר עצמו ובחנות שלו. ונשמע את סיפורו המרתק של מי שהיה אב המנזר 30 שנה. משם נמשיך למנזר בית גימל. ונשמע על שם מי נקרא המנזר..נמשיך למנזר דיר ראפאת ונסיים ביקב מוני הכשר למהדרין.

רשימת הטיולים

  • 15/08/2020 (יום שבת) בשעה 09:00
  • 29/08/2020 (יום שבת) בשעה 09:00

מחירים

60שח

איפה נפגשים

נפגשים בכניסה למנזר לטרון ליד הכניסה למנזר. טלפון המדריך הרצל חובב 0523106930 בשעה רבע לתשע בבוקר

על הטיול

 :    בואו לשמוע על חשיבות היין בנצרות ביהדות.נבקר במנזר השתקנים ונשוחח עם נזיר דווקא לא שתקן. נשמע על חיי הנזירים ונכנס דרך הגנים היפים לבקר במנזר גבירתנו של שבעת המכאובים על שם מה נשמע במקום.ונרים כוסית לחיי העם הזה מיין המנזר המשובח. .ו  ניסע על כביש 1 וכביש 38 למנזר בית גימל המנזר היפה נשמע על שם מי ניקרא המנזר  מפי הנזיר החי במקום.ונבקר בכנסיה היפה.משם ניסע למנזר דיר רפאת וניראה כתובת ב300 שפות מה כתוב בה על כך בואו לשמוע.נגלוש ליקב מוני למשפחת ערטול יקב כשר למהדרין יין טוב וזול. נסים במנהרת היקב בהרמת כוסית   .אפשר  בסיום גם לשבת לאכול בסככת הגפנים היפה במקום..

בהדרכת

הרצל חובב

אני הרצל חובב מורה דרך מוסמך. אוהב לטייל במקומות בהם התרחשו המאורעות ההיסטורים.אני חבר קיבוץ נחשון בעמק איילון מרבה לטייל באזור ומכיר את כול השטע על בוריו. כמו כן ארגנתי צעדות ומירוצים בקנה מידה ארצי.במשך 20 שנה הובלתי ונהלתי את מחלקת הספורט במטה יהודה וכעת אני מוביל מטיילים לאזורים אוטנטים ומרגשים.

חוות דעת על מנזרים יקב והרבה יין

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...

מלונות בארץ במחיר מעולה

מזמינים בלמטייל במחירים הכי טובים
ומקבלים מתנות ופינוקים שווים!

מלונות פופולרים בארץ

בשיתוף הוטלס קומביינד ובוקינג