טיול רומנטי בט"ו באב

טיול free tour ; טיול רומנטי לאור ירח מלא נסיעה ברכבים הפרטיים..נתחיל בכניסה לקיבוץ נחשון.נמשיך לתצפית על עמק איילון ומשם ניסע דרך בורמה ליער צרעה. ניסע דרך הפסלים על כביש אספלט לקבר שמשון ומנוח אביו. ומעל קבר שמשון נתצפת על הרי יהודה. ניקח תנופה ונעלה להר תנופה לתצפית על מישור החוף. משם ניסע לתצפית על עמק שורק ומקום מפגש שמשון את דלילה ונחזור לאור ירח מלא לאורחן הבדואי במצפה הראל

אין כרגע סיורים מתוכננים לטיול הזה

על הטיול

טיול free tour ;בשעה שבע בערב ניפגש בכניסה לקיבוץ נחשון ניסע לכיון הישוב נווה שלום ונתצפת על עלית הירח בעמק איילון "שמש בגבעון דום וירח בעמק איילון" משם ניסע ליער צרעה יער הנשיא נעבור דרך הפסלים המוארים באור ירח מלא.נטפס בעליה קצרה לקבר שמשון ומנוח אביו נתצפת על הרי יהודה .וניראה את השקיעה מעל הבית שלה (בית שמש) ניקח תנופה ולאורו של הירח  המלא נגיע להר תנופה ושם ליד ספסל האוהבים נספר על הקשר של חג האהבה לשאול מלכנו.תוך תצפית על מישור החוף.ובכלל נספר מה המשמעות של טו באב ביהדות ובמיוחד שזה בא אחרי תשעה באב.

משום ניסע ברכבים לתצפית  רביב מעל עמק שורק בהליכה קצרה במסלול מעגלי נספר את סיפור האהבה של שמשון בדלילה.

נמשיך לתצפית על עמק שורק ומקום המפגש של שמשון הגיבור עם דלילה.נחזור לאור ירח מלא לאורחן הבדואי מלאי אהבה .אז בואו להינות לאהוב .וזיכרו לאהבה אין מגבלות של גיל.

רצוי להצטייד בפנסים מרחקים קצרים של הליכה וטיפוס.

נסיים ליד האורחן .ולמעונינים אפשר להצטרף לערב שירה באורחן הבדואי במצפה הראל

בהדרכת

הרצל חובב

אני הרצל חובב מורה דרך מוסמך. אוהב לטייל במקומות בהם התרחשו המאורעות ההיסטורים.אני חבר קיבוץ נחשון בעמק איילון מרבה לטייל באזור ומכיר את כול השטע על בוריו. כמו כן ארגנתי צעדות ומירוצים בקנה מידה ארצי.במשך 20 שנה הובלתי ונהלתי את מחלקת הספורט במטה יהודה וכעת אני מוביל מטיילים לאזורים אוטנטים ומרגשים.

חוות דעת על טיול רומנטי בט"ו באב

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...