אומנות רחוב בנחלת בנימין

סיור Free tour: נחלת בנימין הוא רחוב בו נפגשים במקום אחד אומנות רחוב, גרפיטי, קרמיקת בצלאל, אדריכלות מעניינת וצבעוניות רבה

אין כרגע סיורים מתוכננים לטיול הזה

על הטיול

משך הסיור: שעתיים | מתאים לילדים: לא | נגיש לנכים: לא

טיול free tour: רחוב נחלת בנימין הינו בין הרחובות הותיקים בתל אביב, ועל כך תעיד ההסטוריה ובעיקר המבנים בסגנונות מגוונים המראים על התפתחותו לאורך השנים. בימות השבוע רחוב נחלת בנימין שוקק לקוחות המגיעים לרכוש בדים בחנויות הטקסטיל השונות. ימים שלישי ושישי הם חריגים, שכן לחגיגת צבעוניות הבדים מצטרפת הצבעוניות של האומנים המגיעים למכור את יצירותיהם במדרחוב ששמו כבר מזמן יצא לפניו. כרחוב בו אמנות היא גולת הכותרת, הן בבניינים והן ביצירתיות האומנים, הוחלט ביוזמת בינה מנהלת המדרחוב להוסיף לרחוב גם אומנות רחוב צבעונית שתוסיף חיים למקום ותשמח את לב המבקרים.

בסיור נתמקד בחלק המוגדר כמדרחוב נחלת בנימין. נשמע על אמנות הרחוב במקום, מי האומנים שציירו וקישטו את חנויות וקירות העסקים, מהן טכניקות היצירה שלהם ונדבר על חוקיות האמנות הזו בשנת 2020. במקביל, נשמע גם על אמנות אחרת הקשורה לאדריכלות ואיך הקישוטים מבטאים את אומנות התקופות השונות, נשמע ונראה גם את קרמיקות בצלאל המפורסמות שבעבר קישטו את המבנים השונים.

בהדרכת

ורד פשוט

אז מי אני? מורת דרך שאוהבת כל מה שקשור בחיים האורבניים - סיפורי בתים ואנשים, שווקים ובעיקר אומנות רחוב. אני אמנם חיפאית מלידה, אוהבת את העיר ומדריכה בה המון, אבל לתל אביב ועכו מקום חם בלב ובהן אני מדריכה די הרבה, עם החיוך הנצחי שטבוע בי :) מה עוד לא יודעים עליי? שאני אוהבת את ההסטוריה של הארץ שלנו, סיפורים על אישיים שפעם גרו פה, אוכל מקומי טבעוני וטוב, וכל זה משתלב בסיורים שלי :) ומי המודרכים שלי? סקרנים, אוהבי הארץ, אוהבי האורבניות, קבוצות גיבוש ממקומות עבודה וכל מה שביניהם!

חוות דעת על אומנות רחוב בנחלת בנימין

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...