תולדות יפו העתיקה: 4000 שנה בשעתיים

בני אדם התיישבו ביפו לפני מעל כ4000 שנה. מאז, העיר ראתה את הכל: מיתולוגיה, סיפורים תנ"כיים, היסטוריה, מאבקים, הרבה דרמה, ועוד. איזה VIP לא עבר כאן? רעמסס השני, ריצ'רד לב הארי, צלאח א-דין, נפוליאון, הרצל, אלנבי. ידעתם שביפו נלדה הנצרות שאנחנו מכירים היום? עד המאה ה20, יפו גם הייתה שער ארץ הקודש לצליינים נוצרים ושער ציון לעולים יהודיים. יפו כל כך קרובה מאחותה הגדולה, תל אביב, אבל כל כך רחוקה ממנה מאלפי שנים: מצב נדיר בעולם. היום יפו היפה גם עיר לאמנות מדהימה. אבל את כל זה תפספסו אם לא מצטרפים לטיול שלי בן כשעתיים !!

רשימת הטיולים

  • 11/07/2020 (יום שבת) בשעה 10:00

מחירים

משלמים מה שרוצים, אם נהנו

איפה נפגשים

מגדל השעון

על הטיול

מתחילים ממגדל השעון וממשיכים לאורך הים עד המדרגות שעולות לעיר העתיקה. מבקרים מול ביתו של סימון וממשיכים לכנסיית פטרוס. עולים לפסגת תל יפו לתצפית. יורדים לשער רעמסס וממשיכים לעץ התלוי. חוזרים למגדל השעון דרך העיר העותמניית.  
הנחיות למטייל : ללבוש נעלים נעימות להליכה, בקבוק מים, הגנה לשמש (קובע, קרם הגנה לפי צורך) 

בהדרכת

אלברט בן חמו

אני מורה דרך מוסמך בשפות עברית, אנגלית וצרפתית. אני גם היסטוריון (פרסמתי ספרים ומספר מאמרים באנגלית וצרפתית). אני מרצה כל שבוע על אתרים בארץ ישראל שקשורים לתנ"ך ולברית החדשה . יש לי גם אתר אינטרנט באנגלית על היסטורית העם היהודי מאדם עד היום עם אוסף מקורות כתובות וארכיאולוגיה. בזמני הפנוי, אני גם עושה מחקר גנאלוגיה משפחתית

חוות דעת על תולדות יפו העתיקה: 4000 שנה בשעתיים

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...