איפה תטיילו?
מה תעשו?
חנויות למטייל
רשימת ציוד מגזין טיולי - כתבות והשראה
מחפשים השראה? צריכים התייעצות?
מגדירים
עקבו אחרינו

שכונת התקווה לא רק שוק

שכונת צבעונית מפגש של ישן מול חדש . נתחיל את סיורנו מבית דני -מרכז תרבות פורה ,נבקר במגרשה של בני יהודה גאוות השכונה . נעבור בין הסמטאות בואך ללב הפועם של השכונה השוק אחד השווקים המיוחדים בעיר, שוק נקי וביתי הכולל בתוכו שפע של טעמים, צבעים וריחות למעוניינים טעימות ,נקיים מפגש מרתק עם אנשי המקום שנולדו בשכונה ולסיום נעשה כבוד לילידת השכונה עופרה חזה ז"ל זמרת הפעמונים . הסיור מלווה בשיריה.

אין כרגע סיורים מתוכננים לטיול הזה

על הטיול

אבא יש תקווה – סיור באחת השכונות הצבעוניות של העיר. רב תרבותית  נשמע על מיזמיים החברתיים הקיימים בשכונה , לא נפסח על מגרשה הביתי של בני יהודה האלופה ונשיר משירי הקבוצה . בין הסמטאות  נגיע לשוק התקווה,  עם שלל מטעמי השוק נבקר בסמטאות השוק השכונתי, בין הדוכנים המרהיבים, ברחוב הבשר וברחוב הדגים, דוכני התבלינים והמאפיות המיוחדות - הגרוזינית והעיראקית,  נפגש עם בן המקום שייסד אימפריה תבלינים עולמית.   נטייל לגן התקווה וליד ביתה של הזמרת עפרה חזה, ונשמע את סיפורה המרגש.

בהדרכת

שלומי אפללו

מהותו של הטיול בארץ היא חוויה מעוררת חושים , החוויה זה שם המשחק. אני מורה דרך מוסמך, שכל סיור אצלי הוא חוויה חדשה בעיקר המפגש עם אנשים חדשים בגובה העיניים. נפלה בזכותי היכולת לספר מנפלאות ארצנו, ולטייל בה רבות. עוסק בהוראה שנים רבות והיום משלב זאת עם תחביב משחר נעורי - טיולים. אם בא לכם להתרגש כמוני, להתחבר באמת לסיפורים ולמקומות, אשמח לארח אתכם באחד מסיורי .

מחירים

70 שח למסייר

מדברים על שכונת התקווה לא רק שוק

חוות דעת, עדכונים מהשטח, שאלות ותשובות

תמונת פרופיל של המטייל האנונימי

היי,

מה תרצה לכתוב על שכונת התקווה לא רק שוק?