בואו לטיול עם ערך מוסף דרך השתתפות פעילה במחקר וחשיפת מרקם חיי היום יום הקדומים בארץ ישראל, האתרים שהבאנו מציעים לכולם את האפשרות להרגיש כמו ארכיאולוג או ארכיאולוגית באתר היסטורי אמיתי מלא מורשת וסיפורים היסטורים של הארץ.

גן לאומי בית גוברין - ארכיאולוג ליום אחד

באתר הארכיאולוגי הענק תל מרשה בגן לאומי בית גוברין, אתר של רשות הטבע והגנים שהוכרז ע"י ארגון אונסקו כאתר מורשת עולמי, היה יישוב מתקופת בית ראשון ועד לתקופה של הממלכה החשמונאית!

פעילות “ארכיאולוג ליום אחד” באתר, מציעה להשתתף בחפירות ארכיאולוגיות מתמשכות בתל, במטרה לחשוף את ממצאי הישובים הקדומים.  הזדמנות נדירה לקחת חלק אמיתי בגילוי העבר המסתתר במערות החצובות בקרקע וללמוד על ההיסטוריה העשירה של האתר מתוך מההתגליות שתחשפו בעצמכם, לצד למידה חווייתית על תהליך המחקר הארכאולוגי המרתק. 
לתיאום ביקור במקום: 0535612343

לפרטים נוספים ומידע על ארכיאולוג ליום אחד בגן לאומי בית גוברין »

חופרים ונהנים | צילום: ארכיאולוג ליום אחדחופרים ונהנים | צילום: ארכיאולוג ליום אחד

פרויקט סינון העפר מהר הבית

בואו לגלות את אוצרות העבר מהמקום הכי חשוב לעם היהודי! ביום כיף חוויתי בפרויקט סינון העפר מהר הבית. הפרויקט המיוחד שבו התגלו אוצרות חשובים מההיסטוריה של מתחם הר הבית שמתקיים במתחם מצפה המשואות בירושלים.

הפעילות כוללת חיפוש משותף של ממצאים שהגיעו ישירות משכבות הקרקע של מתחם הר הבית, עוברים את הסינון על ידי המשתתפים ולאחר מכן סקירה וקטלוג ארכאולוגי במטרה לגלות את הסודות שנטמעו בעפר. בפרויקט כבר התגלו ממצאים חשובים ביניהם מטבעות, משקולות, חותמות ראשי חיצים ועוד.
לתיאום ביקור במקום: 0534435763

לפרטים נוספים ומידע על פרוייקט סינון העפר »

מחפשים אוצרות | צילום: באדיבות פרוייקט הסינוןמחפשים אוצרות | צילום: באדיבות פרוייקט הסינון