נחל פרצים והר סדום:
בעבר, כאשר מפלס ים המלח היה גבוה בהרבה ממה שהוא כיום, שימש נחל פרצים כדרך עוקפת בכיוון צפון - דרום העוברת ממזרח לים המלח והר סדום. שמו הערבי הוא "נאקב אל-ברלה" שפירושו המעבר הצר של הפרידות. הנחל מוצל ומאפשר למטיילים לברוח מן החום. בלילות ירח מלא – הנחל קסום. 
למסלול הטיול >>

נחל יגור:
כל כך הרבה מסלולי טיול קיימים על רכס הכרמל ורובם מזכירים אחד את השני. ובכל זאת, הטיול בנחל יגור תמיד מרגיש מיוחד יותר. האם זה יופיו של מעיין עין אל בלד הנמצא מתחת לעוספייא? או שמא זה נחל יגור והתחושה שאנחנו בתוך אגדה בסגנון עמי ותמי? בואו לגלות.
למסלול הטיול >>

בעקבות סומק הרימון – טיול ג'יפים מיוחד לחגי תשרי
עמק הרימונים ההיסטורי נמצא בצומת בית רימון, כך שמו. מכאן היו מגיעים הרימונים הטובים ביותר. לרגל חגי תשרי, לפניכם מסלול מיוחד, רגע לפני בוא הגשמים. המסלול מתאים להליכה רגלית, רכיבה על אופניים ולרכבי שטח חסונים ועובר לאורך נחל ציפורי שבעונה זו ניתן לפגוש בו את עמק הרימונים בשיא תפארתו.
למסלול הטיול >>

מסע אל הגבים הנסתרים – טיול ג'יפים סודי ביותר
מדבר יהודה מלא סודות, אחד מהם הוא עין אום-תינה והשני הוא גב זרחן. במסע ארוך לעומק המדבר, יהפכו שני המקומות האלה את החג שלכם, אם לא היה כזה עד עכשיו, למתוק כדבש.
למסלול הטיול >>

מבית שאן לכוכב הירדן
מבט על העיר הרומית-ביזנטית סקיתופוליס, הלאו היא בית שאן העתיקה, ממחיז יותר מכל את האווירה והתמונה שאפיינו את התקופה הרומית בארץ ישראל. דומה עושה זאת גם כאוכב אל הוואה – הלאו הוא מבצר כוכב הירדן הצלבני בגבולה של רמת יששכר. המסלול העובר בינהם הופך את המפגש עם המקומות הללו למיוחד במינו.
למסלול הטיול >>

מקרני חיטים לארבל:
המסלול הבא לוקח אתכם לנקודת הזמן בו התחלף השלטון הצלבני בארץ בשלטון מוסלמי. קרני חיטין – ההר שלמרגלותיו התנהל אחד הקרובות הגדולים בהיסטוריה, ומזרחה לו מצוק הארבל - המקום בו ביצעו לראשונה סנפלינג תוך כדי קרב. שתי נקודות היסטוריות מרשימות ויפות הנמצאות אחת בסמוך לשנייה, מעל ימת הכנרת.
למסלול הטיול >>

הושענא רבה - טיול ג'יפים בערבה הדרומית
הושענא רבה, טקס בקשת הגשם הנערך בכ"א בתשרי, עם סיומו של חג הסוכות, נקרא גם טקס "חיבוט הערבות". בעבר נהגו בני ישראל להקיף את המזבח ולחבוט ברצפה עם ענפי ערבה שכונו "הושענות". הייתה זאת ההזדמנות האחרונה לפלל לשנה גשומה. באווירה הזאת אנחנו שולחים אתכם למסלול ג'יפים בערבה הדרומית, מקום שלא יזיק לו מעט גשם השנה, הושע נא!
למסלול הטיול >>

לתחילה הכתבה