החוף הכי שקט בכנרת

חוף חוקוק ממוקם בצפון מערב הכנרת, באחת הנקודות הנגישות והיפות באגם. החוף כולל עדיין קו החוף טבעי, כמו שכולנו זוכרים מהעבר... יש בו צמחייה עשירה, כרי דשא נרחבים וצל טבעי מעצי האקליפטוס, הדקלים והתמרים. לאחרונה, נערכה בחוף בהשקעה מאסיבית בתשתיות לנוחות המבקרים בחוף, תוך שמירה על עקרונות הקיימות, המיחזור ושימור הסביבה.

החוף הירוק מוגדר כחוף שקט והוא מנוהל ופועל תוך מתן דגש על שימור איכות הסביבה, הגנה על המערכת האקולוגית של אגם כנרת ועל קידום תרבות פנאי ונופש נעימה, ללא פגיעה בקיים וללא הפרעה לזולת ולטבע. לפיכך, אין כניסה לחוף עם מערכות הגברה וחל איסור להדליק מדורות ומנגלים בחוף. כמו כן, אין להביא בעלי חיים ואין להכניס גנרטורים לשטח החוף הירוק - כך תוכלו ליהנות מחופשה רגועה ונעימה בטבע, ללא כל הטרדה.

תמונה מתוך תוכן באתר למטייל בישראל (טיולי)

טיולים ומקומות יפים באזור

ברחבי החוף עובר שביל סובב כנרת היפהפה בתוואי חדש, שאליו מצטרפים גם שבילי גישה נוחים נוספים. הטיול בשביל קל ומזמין. תוכלו לבחור לטייל באחד המקטעים המגוונים, הפרוסים על פני כ-35 קילומטרים, שכולם טבע ונופים המקיפים מקור מים חיים. כאן תוכלו לראות ולהדפיס את המסלול המלא >>

בנוסף, מסביב לחוף הירוק פרוסות עשרות נקודות חן לפיקניק או אתנחתא בטבע ותצפיות משגעות, שישלימו את החוויה הצפונית שלכם בכנרת. לכל נקודות החן הקרובות >>

תמונה מתוך תוכן באתר למטייל בישראל (טיולי)

חופשה איכותית בראש שקט

בחוף תוכלו למצוא: איזור קמפינג עם אפשרות לשכירת ציוד, מקלחות ושירותים מודרניים, נוחים ונקיים, WI-FI חינם ברחבי החוף, עמדות חשמל לטעינת מכשירי סלולר, נגישות מלאה לנכים בכל החוף, מתחם גן שעשועים לילדים, כיסאות ושולחנות להשכרה, חנות נוחות ומזנון פעיל בחוף ואזור חניה מוסדר בתשלום סמלי.

החוף הירוק, הוא החוף היחידי בכנרת שזכה לקבל את תו הדגל הכחול, המיוצג בישראל על ידי עמותת Ecoosean, המקיימת פיקוח הדוק על החופים בישראל המשתתפים בתוכנית. אתר הנופש מתאים מאוד גם לשהייה עצמאית של מספר ימים בחוף - מקמפינג לכל המשפחה או לקבוצות וגם לאירועים רבי משתתפים.

תמונה מתוך תוכן באתר למטייל בישראל (טיולי)

איך להגיע לחוף?

הדרך הפשוטה ביותר, היא לנווט ב-Waze עד הכניסה לחוף עצמו. בכניסה לחוף מערכת גביה ממוחשבת, המסונכרנת גם למשתמשי אפליקציית Pango+

אתם מוזמנים לבקר באתר האינטרנט החדש של החוף וגם להעלות תמונות מהחופשה ומהטיולים שלכם באזור בעמוד הפייסבוק של החוף הירוק.