משוטטים בין הסמטאות ובתוך ההיסטוריה 

כשתגיעו לעכו העתיקה, ירגיש הדבר כאילו אתם קצת קופצים אחורה בזמן - הרחובות צרים ובנויים לבנים-לבנים, יש בה שלל ממצאים ארכיאולוגיים ואתרים היסטוריים והאווירה בשוק כמו לא השתנתה במשך שנים. מצד שני - מיד יכה בכם ריח הים ותבחינו בתנועה השוקקת של אנשים, שהבינו שהיא עוד הרבה יותר מסתם פנים יפות, והיא מתרחשת כאן ועכשיו.

ההמלצה שלנו היא להגיע לעכו ליותר מיום אחד, יש שפע של צימרים ובתי מלון בכל רחבי העיר העתיקה והיא היעד המושלם לסופ"ש זוגי רומנטי ליד הבית ובאווירת חו"ל. 
את המסלול שנפרט מיד, תוכלו לשלב בטיול של יום אחד בעכו או ביום הראשון שלכם בעיר העתיקה, כחלק מחופשת סופשבוע או מספר לילות במקום הלינה האהוב עליכם.
לחצו כאן להמלצות על מקומות הלינה הכי שווים בעיר »

חומות עכו העתיקה | צילום: depositphotos / Dudlajzov

חומות עכו העתיקה | צילום: depositphotos / Dudlajzov

התחילו את היום שלכם בין הסמטאות, במקומות שילמדו אתכם עוד על תהפוכותיה של עכו ועל מי היה בה בתקופות השונות: אולמות האבירים, מנהרת הטמפלרים, מוזיאון עוקשי, החמאם התורכי ומוזיאון אסירי המחתרות. אם תבחרו להיכנס ליותר מאחד, תוכלו גם לקנות כרטיס משולב, אך כך או אחרת כשתיכנסו בשעריהם כמו תכנסו אל סודה של העיר בת אלפי השנים!

החמאם הטורקי | צילום: depositphotos / CezaryWojtkowski

החמאם הטורקי | צילום: depositphotos / CezaryWojtkowski

לאחר הביקור במוזיאון אחד או שניים מומלץ לצאת לשוטטות, שתוכל לכלול עלייה על החומה המזרחית והליכה לאורכה (כך גם תזכו לראות תצפית יפה על כל עכו), סיבוב בין הבאסטות בבזאר הטורקי וליד הנמל. העיר העתיקה משולטת היטב, ותוכלו למצוא בקלות את שאתם מחפשים - או פשוט תנו לעיניים להוביל אתכם. לחצו כאן למידע על המסלול המלא » 

אם אתם מעוניינים להוסיף טוויסט כיפי למסלול שלכם, צאו להפלגה בקו השייט מהמרינה בעכו לחיפה וחזרה. למידע נוסף על קו ההפלגה התיירותי לחצו כאן » 

מסגד אל ג'זאר | צילום: depositphotos/ RnDmS

מסגד אל ג'זאר | צילום: depositphotos/ RnDmS   

תערוכת דה וינצ’י באולמות האבירים

בואו לראות את עולם ההמצאות של אמן הרנסאנס הנודע בתערוכה מיוחדת שמתקיימת בתפאורה המרהיבה של אולמות האבירים בעכו! הכניסה לתערוכה הינה בעלות של 48 ש"ח או בכרטיס משולב לתערוכה ולשאר האתרים בעכו בעלות של 69 ש"ח בלבד לאדם. ילד עד גיל 5 בחינם.

לרכישת כרטיסים

תערוכת דה וינצי בעכו

מסיימים מול הים

ישנה סיבה מדוע גם שליטי העבר רצו לכבוש אותה שוב ושוב - מעבר להיותה עיר נמל אסטרטגית, היא תוססת וטעימה, מעניינת ומשרה תחושה נעימה, וגם מאוד פוטוגנית! אז אם תתקשו להיפרד ותבקשו לקחת לעצמכם עוד רגע של נחת, סיימו את היום במסעדת אבו כריסטו  מוסד קולינרי שהוא בגדר חובה ומהוותיקים ביותר בעכו! אז פתחו שולחן, שבו אל מול הגלים, התבוננו בשקיעה ונשמו עוד קצת אוויר ים-תיכון גלילי, רגע לפני שמסיימים את היום.

מול הים | צילום: depositphotos / efesenko

מול הים | צילום: depositphotos / efesenko

מחפשים מסלול ליום השני?

בנינו עבורכם מספר מסלולים נוספים שווים במיוחד בעכו העתיקה, אותם תוכלו לעשות במידה ואתם מתכננים לשהות בעכו יותר מיום אחד, או לבחור באחד מהם עבור טיול של יום אחד בעיר, במקום המסלול שפירטנו למעלה.
למידע נוסף על המסלולים, בחרו במסלול המועדף עליכם: