זזים כל הדרך להרפתקה: Trip2go

אחת, שתיים, שלוש – הכרמל, או אולי בעצם השרון, הרי ירושלים, חוטם הכרמל, רמת הגולן או מצפה רמון. בכל אחד מהאזורים האלה מסתתר משחק חידות ומשימות בטבע. לפני שיוצאים לשטח מזמינים את המשחק באתר של חברת Trip2go ומקבלים למייל לינק למשחק.

מקליקים על הקישור ומגלים את הנקודה הראשונה אליה תצטרכו לנווט את הרכב. כבר המשימה הראשונה בכיס שלכם. נראה לכם פשוט מידי? עכשיו נראה אתכם פותרים חידות, מבצעים משימות ומוצאים את הנקודה הבאה על המפה.

זוכרים שאמרנו בלי להתאמץ מידי? זה הזמן לשלב עצירות של פיקניק, נקודות תצפית, תמונות ופסק זמן בטבע ולהתקדם בקצב שלכם עד תום המשחק.

המלצה שלנו, לפני שאתם בוחרים משחק, קראו את המידע המפרט את רשימת האתרים בטיול, העונה המתאימה למשחק ובמה כדאי להצטייד.

מה מסתתר מאחורי המשקפיים? | צילום: Trip2go

מה עושות כאן המשקפיים? | צילום: Trip2go

זזים כל הדרך למטרה: יש לאן

זוכרים את הימים טרום הוויז? אז ניווטנו את דרכנו ברגל וגם ברכב. חברת יש לאן מציעה לכם לאתגר את עצמכם, לוותר על הוויז, לא לתמיד כמובן, רק לשעה וחצי עד שעתיים, ולצאת להרפתקה משפחתית ברגל, ברכב או כזו המשלבת בין השניים.

לרשותכם ברקוד ומפה אותם תקבלו למייל עם הזמנת המשחק, ומשימות שתקבלו לנייד שלכם תוך כדי תנועה. כישורי ניווט, פתרון חידות, מציאת רמזים וטיול – את כולם תמצאו בכל אחד מ-21 משחקי ניווט, מהצפון עד הדרום, בשטח פתוח או בשטח עירוני.

מוכנים לנווט? כל מה שנותר לכם לעשות זה לבחור את הטיול ולהזמין ערכה לטיול רגלי, רכוב או משולב. 

נראה אתכם תופסים תמונה שכולם באוויר | צילום: יש לאן

נראה אתכם תופסים תמונה שכולם באוויר | צילום: יש לאן

זזים כל הדרך לסוף המסלול: סאפ אילת

רגע, רגע, לפני שאתם מדלגים – לא צריך ניסיון כדי ליהנות מגלישת סאפ. ואיפה תמצאו את המקום האולטימטיבי להתנסות בחוויה של חתירה בעמידה? בים האדום באילת.

לרשותכם ארבעה חופים באילת, שם תוכלו להצטייד במשוט ובסאפ, שהוא גלשן חתירה בעמידה, ולגלות את הפאן במפגש בין ים כחול עמוק, הרי אדום, חוף וקיץ.

חותרים בכל הכוח | צילום: סאפ אילת

חותרים בכל הכוח | צילום: סאפ אילת

זזים כל הדרך לצבירת נקודות: רייס מאסטר

עוד דרך לשלב הרפתקה, משימות ונסיעה בין התחנות תמצאו במשחק של רייס מאסטר. נופים, סיפורי מורשת, הכרת הארץ וערכי הטבע הם חלק מהמשחק – את כולו תקבלו היישר לסמראטפון וככה גם תצברו  נקודות.

מוכנים להשלים משימות ולאסוף נקודות וחוויות? בילוי נעים!

משימות בשטח | צילום: רייס מאסטר

משימות בשטח | צילום: רייס מאסטר

זזים כל הדרך לתיבת האוצר: משחק ניווט בבר בהר

מי מאיתנו לא אוהב אוצרות? אבל, שלא תחשבו שתזכו בפרס בלי להזיז קצת את הגוף. עם “משחק ניווט בבר בהר” תצאו לניווט של כ-2 ק”מ באזור "ברבהר", מעל נחל קטלב. אל דאגה – לא תצאו לדרך בלי הכוונה של מפה, משימות וחידות.

הצלחתם לפתור את כל החידות ולבצע את כל המשימות? תגיעו אל תיבת האוצר. מה בפנים? תצטרכו לגלות לבד.

עם מפה ורמזים בדרך לתיבת האוצר | צילום: איקא ציפמן

עם מפה ורמזים בדרך לתיבת האוצר | צילום: איקא צ’יפמן

לתחילת הכתבה

מחפשים עוד רעיונות לזוז מהכורסא? מצאנו עוד כתבות שיכולות לעניין אתכם: