איפה תטיילו?
מה תעשו?
חנויות למטייל
רשימת ציוד מגזין טיולי - כתבות והשראה
מחפשים השראה? צריכים התייעצות?
מגדירים
עקבו אחרינו

פיינטבול ישראל - כפר סבא

שתפו
פיינטבול הוא משחק הדמיית לחימה בין שתי קבוצות באמצעות כדורי צבע המסמנים את הפגיעות. במהלך כשעתיים הצוות מבצע את המשימות המוטלות עליו. הפעילות מתאימה למבוגרים ולבני נוער מעל גיל 13, ישנה גם פעילות מיוחדת לגילאי 6-12 ואפשר לקיים במקום אירועים, ימי גיבוש והכשרות

מה עושים בפיינטבול ישראל - כפר סבא?

פיינטבול הוא משחק הדמיית לחימה בין שתי קבוצות האורך כשעתיים. המשחק מתקיים בשטח עם מבנים, שוחות, תעלות, עצים ותותחים, במהלכן השחקנים משתמשים בנשק חצי-אוטומטי בעל מחסניות כדורי צבע לסימון הפגיעות, כשהם מצויידים בסרבל הסוואה, שכפ”צ ומסכת מגן – כל קבוצה לפי הצבע שלה. לאחר הדרכה מתחלקים לשתי קבוצות ומתחילים בקרב תוך כדי ביצוע המטלות שקיבלו. אם שחקן “נפצע” הוא ממתין לסיבוב הבא כדי לחזור למשחק.

את המשחק אפשר לשחק עם מינימום של 8 משתתפים, החל מגיל 13. במקום יש שטח פיקניק מואר ומאובזר עם שולחנות וספסלים ומאהל צבאי, כך שהמשחק יכול לשמש גם כחלק מאירוע, יום גיבוש או הכשרה לכוחות הביטחון ואפילו להתאים את התסריט לאירוע. בנוסף יש במקום גם פעילות המותאמת לילדים בגילאי 6-12 הכוללת תחרות במסלול מכשולים בסגנון צהל”י עם מסלול הישרדות, מטווח אתגרי וירי בתנועה ותחרות משיכת חבל.

שעות פתיחה של פיינטבול ישראל - כפר סבא

כל ימות השבוע, 9:00 עד 2:00 לפנות בוקר – בתיאום מראש,

הזמנת משחקים בטלפון: ראשון – רביעי, שישי: 9:00-18:00, חמישי: 9:00-20:00, שבת: 10:00-19:00

פיינטבול ישראל - כפר סבא - מחירים

ערכת בסיס: 95 ₪ (סרבלי הסוואה, שכפצ”ים, מסכות מגן, נשחק חצי אוטומטי, 70 כדורי צבע לכל משתתף), ערכת VIP:א140 ₪ (סרבלי הסוואה, שכפצ”ים, מסכות מגן, נשק M16 מקוצר, 200 כדורי צבע לכל משתתף), חבילות לארגונים: 140 ₪ (סרבלי הסוואה, שכפצ”ים, מסכות מגן, נשק M16 מקוצר, 180 כדורי צבע לכל משתתף)

הוראות הגעה אל פיינטבול ישראל - כפר סבא

כתובת: בית ברל, כפר סבא

חוות דעת על פיינטבול ישראל - כפר סבא

טוען חוות דעת...

צרו קשר עם פיינטבול ישראל - כפר סבא

073-782-3470

מה עושים באזור פיינטבול ישראל - כפר סבא

טוענים עבורך את המפה

מלונות בארץ במחיר מעולה

בשיתוף הוטלס קומביינד ובוקינג

טוען מוצרים...

כתבות על אטרקציות

חיפושים פופולרים עבור אטרקציות

שווה קריאה