איפה תטיילו?
מה תעשו?
חנויות למטייל
רשימת ציוד מגזין טיולי - כתבות והשראה
מחפשים השראה? צריכים התייעצות?
מגדירים
עקבו אחרינו

מרכז המבקרים אש ישראל

שתפו
מול רחבת הכותל נמצא מרכז המבקרים "אש ישראל" ועל גג המבנה נמצאת התצפית מספר 1 בעיר העתיקה בירושלים. המרכז מפעיל מגוון תוכניות בתחום ה"תיירות הערכית" ומביא משהו שונה לתיירים בירושלים. "אש ישראל" מציע חוויות מגוונות סביב חגי ישראל ומעגל החיים. צוות "אש ישראל" מזמין אתכם לחוויה מרתקת, מלמדת ומעשירה כאחת לכל מבקר העושה צעדיו אל העיר העתיקה בירושלים בין אם הוא צעיר או מבוגר, מקומי, יחיד או חלק מקבוצה.

מה עושים במרכז המבקרים אש ישראל?

מרכז AISH ("אש ישראל") העולמי בלב רחבת הכותל פותח את שעריו בפניי הקהל הרחב!

מרכז המבקרים מציע תצפית מדהימה אשר דורגה כאתר התצפית מס' אחת בירושלים. עם הגיעכם למרכז אש התורה תקבלו סיור מודרך ואינטראקטיבי על כל נופיה ואתריה ההיסטוריים של ירושלים והר הבית הנשקפים מהגג משך הסיור 50 דקות. .

במהלך הסיור נחזור יותר מ-2000 שנה אחורה לתקופת בית שני ונתרשם מדגם בית המקדש הנמצא בצידו המזרחי של הגג. הדגם נחשב כאחד הגדולים ביותר מבין דגמי בית המקדש, ומספק חזות מרשימה ומרתקת של אותו בניין היסטורי ועתיק, המשמש חלק בלתי נפרד ממורשתו של העם היהודי.

מהגג נרד אל אולם התיאטרון המפואר שהוענק כמחווה למרכז ע"י השחקן "קירק דאגלס", בו נצפה בתכנית אינפורמטיבית, אינטראקטיבית ומשעשעת, ומיד אחר כך יוגשו שתייה קלה וחמה.

לקראת סיום הסיור ורגעים ספורים לפני היציאה לכותל המערבי, הכותל אליו ערגו יהודים במשך שנים רבות, כשריד לבית המקדש, נפנה לעבר "היכל הפתקים" הממוקם בתחתית בניין אש התורה העולמי. האווירה בהיכל, המוסיקה השלווה, תחושת הרוגע שאופפת את המקום והעיצוב המקורי והייחודי שלו, תספק לאורחינו את כל הכלים הנדרשים על מנת להפוך את אותו רגע ייחודי בכותל, לחוויה של ממש, חוויה שתהפוך את ביקורכם בכותל למשמעותי ומרגש.

צוות "אש ישראל" בלב הכותל המערבי מזמין אתכם לחוויה מרתקת, ומעשירה במיוחד לכל מבקר העושה צעדיו אל העיר ירושלים בין אם הוא ישראלי, בין אם הוא תייר, בין אם זה ביקורו הראשון בכותל ובין אם לאו.

שעות פתיחה של מרכז המבקרים אש ישראל

ימים א'-ה' בין השעות 9:00-17:00

השעות גמישות עבור קבוצות.

בתיאום מראש בלבד.

איך מגיעים למרכז המבקרים אש ישראל

כתובת: רחוב התמיד 6, הרובע היהודי, ירושלים.

למגיעים באוטובוס:  קו 1, 3 לכותל

למגיעים ברכבת: לרדת בתחנת העירייה וללכת ברגל עד לכותל דרך שער יפו.

מדברים על מרכז המבקרים אש ישראל

חוות דעת, עדכונים מהשטח, שאלות ותשובות

תמונת פרופיל של המטייל האנונימי

היי,

מה תרצה לכתוב על מרכז המבקרים אש ישראל?

צרו קשר עם מרכז המבקרים אש ישראל

073-782-3712

תגיות

מה עושים באזור מרכז המבקרים אש ישראל

טוענים עבורך את המפה

מלונות בארץ במחיר מעולה

מזמינים בלמטייל במחירים הכי טובים
ומקבלים מתנות ופינוקים שווים!

מלונות פופולרים בארץ

בשיתוף הוטלס קומביינד ובוקינג

טוען מוצרים...

כתבות על אטרקציות

חיפושים פופולרים עבור אטרקציות

שווה קריאה