Country Roads- טיולי ג'יפים

073-782-3823
Country Roads מתמחה בטיולי ג'יפים 4X4 בגליל ובגולן, מסלולי מים, סיורים בעקבות לוחמים, קברי צדיקים ובתי כנסת עתיקים בגליל. אנו מזמינים אתכם ללכת שבי בקסמי הארץ הזו. לקחת חלק בחוויית שטח ישראלית ולצאת אתנו למסע מיוחד במינו, המשלב בתוכו נופים מרהיבים, טבע, היסטוריה, אנשים וסיפורים. נשמח לתכנן אתכם את הפעילות המתאימה לכם.

Country Roads נולד מתוך חיבור בין שתי אהבות: אהבה גדולה לטבע וההיסטוריה של ארץ ישראל, לנופים, המרחבים, הסיפורים והמורשת של הארץ הזו.אהבה שניה למפגש עם אנשים, לחוויות חדשות והרפתקאות שטח, כאשר כל מפגש יוצר משהו חדש, לא צפוי ומלא עניין. אנו עובדים עם משפחות וקבוצות בכל סדר גודל.

בנוסף לטיולי הג'יפים אנו מארגנים ימי פעילות.

אתם רוצים לקיים פעילות כלשהי אבל אין לכם את הזמן או את הידע כיצד לארגן אותה- בשביל זה אנחנו כאן. רוצים ראש שקט? אנחנו נתפור עבורכם את כל הפינות. החל בשלב תכנון הפעילות, בחירת המסלול, ההפעלות והאתרים השונים. נדאג עבורכם לארוחות, לכל הלוגיסטיקה, אטרקציות שונות ומקומות לינה אם יש צורך.

שם המשחק הוא הכול אפשרי.

להלן חלק ממגוון טיולי הג'יפים שלנו:

  • בעקבות לוחמים- קרבות קשים וסיפורי גבורה אינספור ידעה הארץ הזו. דרך מלחמת העצמאות, ששת הימים, יום כיפור ועד היום, נספר את סיפורי הקרבות והאירועים שהשפיעו על חבל ארץ זה, מול הנופים המרהיבים של הרמה והעמק.
  • המסלול הרטובארץ הגליל שופעת מים כל ימות השנה. בטיול הרטוב נעבור בנחלים ומעיינות, בגליל וברמת הגולן, נשתכשך במים הקרים על גלגלי הג'יפ, או ברגליים או גם וגם ונתפוס שלווה עם קפה ותה צמחים.
  • קברי צדיקים ובתי כנסת עתיקים בגלילהגליל העליון משופע בעשרות קברי צדיקים. לחלקם מיוחסות סגולות שונות בתחומי זיווג, פרנסה, בריאות ופריון.קברי הצדיקים נמצאים בפינות טבע קסומות ונפלאות, שכדאי מאוד לבקר בהן. ניתן ממש להרגיש במקומות אלו משהו מיוחד.ההתנתקות הזו לשקט והחיבור לטבע, מאפשר רגע עם עצמינו, לחשבון נפש ומחשבות שאנו לא עוסקים בהן במרוץ החיים היומיומי.
  • ספארי לילההחושים מתחדדים, הסקרנות גוברת ובתוך השקט והחשכה, מתגלים לנו חיי הלילה. נוכל לראות חיות הפעילות עם רדת החשכה, כגון שועלים, תנים, דרבנים, קיפודים, חזירי בר, תנשמות וחיות נוספות. ללילה יש קסם משלו. נכין מדורה ותה צמחים ונרשה לעצמינו להתמכר לחוויה.
  • פעילות בר מצווהחגיגת בר מצווה ובת מצווה, מסמלות את מעבר הנער והנערה לעולם הבוגרים.אנו מזמינים אתכם לחוויה מיוחדת במינה. למסע התבגרות חוויתי, רצוף במשימות מגוונות ומהנות, שידרשו מכם שילוב של מוח, כוח וכמובן שיתוף פעולה ועבודת צוות.בין המשימות השונות, נעבור באתרים שונים הקשורים במיוחד לאותו האירוע.את המסע אנו מתאימים ומכוונים במיוחד עבורכם, בהתאם לרצונות והדגשים שלכם.

אנו מזמינים אתכם ללכת שבי בקסמי הארץ הזו. לקחת חלק בחוויית שטח ישראלית ולצאת אתנו למסע מיוחד במינו, המשלב בתוכו נופים מרהיבים, טבע, היסטוריה, אנשים וסיפורים. אתם מוזמנים לבחור מתוך מגוון טיולים רחב או להתאים יחד אתנו את החוויה המתאימה והייחודית לכם.

הוראות הגעה

כתובת: קיבוץ איילת השחר

איילת השחר

שעות פתיחה

בתאום מראש

מחירים

המחיר משתנה בהתאם לזמן ואופי הפעילות.

צרו קשר לקבלת פרטים מלאים: 0737823823

התקשרו עכשיו לCountry Roads- טיולי ג'יפים: 073-782-3823

חוות דעת על Country Roads- טיולי ג'יפים

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...