כל המידע על היי הג'יפ: טיולי שטח ברחבי הארץ

איך אתם מדמיינים טיול ג’יפים? התמונה הראשונה שלנו קופצת לראש היא נסיעת שטח מקפיצה על רקע של נופים מדהימים. אז בדיוק ככה נראים הטיולים של היי ג’יפ!

הג'יפ הוא רכב ארבע על ארבע שמותאם לנסיעת שטח במגוון סוגים של דרכים. הוא מאפשר להכיר את הטבע הארץ הישראלי מקרוב תוך כדי נסיעה מהנה בשטחים פתוחים.

טיולי הג'יפים שלנו מתאימים לכל גיל ולכל מצב של כושר גופני, מה שהופך אותם לחוויה המושלמת עבור כל סוג של קבוצות מטיילים.

צילום: באדיבות היי ג'יפ

צילום: באדיבות היי ג'יפ

טיולי ג'יפים בישראל עושים עם היי הג'יפ

אנחנו מציעים מגוון טיולים ברחבי הארץ כמו: באזור המרכז הצפון ,מצפה רמון, הרי אילת וכמובן טיולי ג'יפים בים המלח. 

מדינת ישראל בורכה בנופים יפים ומרהיבים! בין אם אתם מטיילים בדרום המדברי או בנחלים ובמעיינות בצפון. בעזרת הג'יפ תגיעו למקומות נסתרים ולפינות חמד טבעיות שקשה להגיע אליהן רגלית או בכל דרך אחרת. יחד עם זאת, כאשר מטיילים עם חברת היי הג'יפ, תמיד ניתן לעצור בדרך ולחוות את מסלול הטיול גם באופן רגלי. הסוד שלנו לטיולי ג'יפים מוצלחים הוא השילוב בין הנסיעה בשטח לבין הירידה מהג'יפ לסיור רגלי או לארוחה טובה בטבע.

מה כוללים הטיולים שלנו?

הטיול מתחיל כבר בשלב התכנון הראשוני. ניתן להתייעץ עם אנשי הצוות של היי הג'יפ, בניהולו של יוסי הלפמן, ולקבל המלצות על מסלולי טיול יפים בכל אזור שבו רוצים לטייל. הצעת הטיול יכולה להיות תפורה ומותאמת אישית לגודל הקבוצה שמטיילת, לאזור שבו תרצה לבקר וכן להעדפות האישיות של חברי הקבוצה. לאחר שמוחלט על מסלול הטיול – הגיע הזמן לצאת לדרך!

הטיול עצמו כולל נסיעת שטח במקומות שעליהם החלטתם כקבוצה, וכן עצירה במהלך הטיול לצורך ביקור רגלי במקומות מעניינים ויפים, אכילה במסעדה משובחת באזור או בשביל אטרקציה ייחודית באזור. את הטיול מלווה תמיד נהג שהוא גם מדריך שטח ותמיד יכול להעשיר אתכם במידע על האזור שבו אתם נמצאים.

צילום: באדיבות היי ג'יפ

צילום: באדיבות היי ג'יפ

לינת שטח

ישנה אפשרות ללינת שטח אצל אחינו הבדואי סלמן שיארח אתכם לחפלה לילית, מסורתית, כיד האירוח הבדואי. הוא יספר לכם סיפורים מרתקים על החיים השבטים של אלפי שנים במדבר. 

הארוחה המסורתית כוללת: בשר עוף מטפונה, סלטים טריים, המתובלים בשמן זית תוצרת המקום, פיתות לוהטות מהטבון. שאיתם ננגב חומוס, טחינה ,ולבנה ,שהכינה אשתו של המארח.

לקינוח- תה צמחים וקפה מתוק וטעים כיד המסורת הבדואית.

אז למה אתם מחכים? צאו איתנו לטיול בלתי נשכח!