לגלות את נהריה באקסטרים!

מחפשים פעילות שוברת שגרה ליום הולדת עם כל המשפחה? ומה בנוגע ליום כיף לכל עובדים או יום בלתי נשכח עם כל החבר’ה? הכירו את אקסטרים ים נהריה, שמפעילה מגוון אטרקציות ימיות שמושלמות לכל אירוע ולכל הרכב שתבחרו.

האטרקציה ששוכנת בחוף המיתולוגי של נהריה “גלי גליל” מציעה אינספור פעילויות מושלמות לחובבי המים ביניכם: שייט קיאקים, שנורקלינג באיי אכזיב, צלילה חופשית ושייט טורנדו בלתי נשכח. בחוף של אכזיב תמצאו גם בריכה ענקית, לצד בריכת ילדים מפנקת. 

אפשרויות השייט שלנו

שייט באורך 15 דקות: 

בואו לגלות חויית אקסטרים לכל המשפחה בסירת טורנדו מהירה. נצא אל השייט מחוף גלי גליל, לעבר רצועת חופי אכזיב, דרך שמורת הטבע הימית אכזיב, ראש הנקרה ונסיים באי האהבה, שם נקבל הסברים מרתקים על האי ונחזור בחזרה (במהירות אקסטרים) לחוף גלי גליל.

שייט באורך חצי שעה:

צאו לסיור בלתי נשכח בסירת טורנדו מהירה, שיוצא מחוף גלי גליל, ממשיך לרצועת חופי אכזיב ועובר דרך שמורת הטבע הימית אכזיב וראש הנקרה. מכאן, נמשיך בשייט אל חמשת האיים, נחלוף על פני אי האהבה הקסום, הכפר הפיניקי העתיק, מדינת אכזיב ונגיע לאי נחליאלי, שם נחזה בטבע עוצר נשימה, הכולל את צוקי ראש הנקרה וגבול לבנון היבשתי והימי. לאחר הסבר קצר, נשוט בחזרה לאורך השמורה ועד לחוף גלי גליל.

שייט באורך שעה:

רוצים לצאת לשייט בלתי נשכח בסירת טורנדו מהירה, שמשלב פעילות שנרקול באיים היפייפים של אכזיב? הצטרפו לסיור מודרך בן שעה בשמורת ים אכזיב. נצא אל הסיור מחוף גלי גליל שבנהריה, משם נמשיך לרצועת חופי אכזיב, נעבור בחמשת האיים היפייפיים, הכפר הפיניקי העתיק, עיר נמל כנענית קדומה, מדינת אכזיב וראש הנקרה. משם נמשיך אל ספינת חיל הים שעוגנת בגבול לבנון. לקינוח – נעגון את הסירה באחד האיים הקסומים שמקיפים אותנו ונרד עם מסיכות ושנורקלים לגלות את עולמה הקסומה של שמורת אכזיב. שמחים ומרוצים, נחזור במהירות לחוף גלי גליל, דרך השמורה המרהיבה.