מחלבת תנובה רחובות

073-782-3069
האם באמת לא בוכים על חלב שנשפך? האם את השוקו מייצרות פרות בצבע מוקה? מה ההבדל בין חלב מפוסטר לחלב מעוקר? מי מחורר את הגבינה הצהובה? ומי משקשק את השוקו? במרכז המבקרים שבמחלבת תנובה ברחובות תוכלו לקבל את התשובות לכל השאלות ועוד: לראות, לשמוע, להריח, לטעום ובעיקר ללמוד על הדרך שעושה החלב ממכון החליבה ועד ....למקרר בבית. נתחיל בשביל החלב ונתקדם בו למשחק אינטראקטיבי ומשעשע, נצא למסע הרפתקאות מרגש עם פרופסור מאוד מפוזר, נצפה במכונות אוטומטיות שיודעות לעשות (כמעט) הכל לבד! ונתכבד במעדן ושוקו קרים וטריים מתנובתנו.

האם באמת לא בוכים על חלב שנשפך? האם את השוקו מייצרות פרות בצבע מוקה? מה ההבדל בין חלב מפוסטר לחלב מעוקר?  מי מחורר את הגבינה הצהובה? ומי משקשק את השוקו?

 במרכז המבקרים שבמחלבת תנובה ברחובות תוכלו לקבל את התשובות לכל השאלות ועוד:  לראות, לשמוע, להריח, לטעום ובעיקר ללמוד על הדרך שעושה החלב ממכון החליבה ועד ....למקרר בבית.

 נתחיל בשביל החלב ונתקדם בו  למשחק אינטראקטיבי ומשעשע, נצא למסע הרפתקאות מרגש עם פרופסור מאוד מפוזר, נצפה במכונות אוטומטיות שיודעות לעשות (כמעט) הכל לבד! ונתכבד במעדן ושוקו קרים וטריים מתנובתנו.

במחלבת תנובה שברחובות מיוצרים כל משקאות החלב של תנובה. בסיור נצפה בתהליכי היצור של המוצרים השונים, נתוודע לחלב המכונה הזהב של הטבע על ידי תצפית בתהליכי הייצור, נתפעל מהמכשור החדשני, תהליכי הבקרה והאיכות, וניזכר בנוסטלגיה בימים בהם החלב הגיע הביתה בבקבוקים.

הוראות הגעה

כתובת: רחוב דרך הים פינת יצחק פניגר, רחובות

רחוב דרך הים פינת רחוב יצחק פניגר, רחובות. על הכביש המחבר את רחובות עם יבנה.

שעות פתיחה

בימים א'-ה' בשעות 09:00-14:00

בתיאום טלפוני מראש.

ילדים מגיל 5 ומעלה

מחירים

18 ש"ח לכל מבקר

התקשרו עכשיו למחלבת תנובה רחובות: 073-782-3069

חוות דעת על מחלבת תנובה רחובות

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...