כשנמו פגש את משה אופניק: עדלאידע 2017 בפתח תקוה

תהלוכות העדלאידע בפתח תקוה תתקיים השנה בסימן אוצרות ים. אל התהלוכה יגיעו נמו, פיראטיים לוחמניים, בנות ים, משה אופניק, סמי הכבאי ועוד רבים וטובים מעולם המים ומחוצה לו
| 09/03/2017

 - בעקבות התחזית לממטרים כבדים: תהלוכת העדלאידע בפתח-תקוה מבוטלת -

התהלוכה תכלול מיצגי ענק שהגיעו ישירות מסין וקשורים לעולמות המים: כריש ודולפינים, צב ים, תמנון ורוד, צוללת צהובה ודג ייחודי ומרהיב. אורכם של מיצגים אלה הוא כ-6.5 מטרים, רוחבם 3 מטרים, גובהם כ-4 מטרים ומשקלם הוא כטון וחצי של פיברגלאס.

עוד ישתתפו במצעד:

אניית פיראטים ועליה חמישה פיראטים לוחמים, כרכרת מלך הים עם בנות ים, אקווריום ענק עם שני דג נמו, שתי מדוזות וארבעה אלמוגי ענק, משאית עם ארמונות חול ושבע דמויות מערוץ הופ ומשאית עם לולי, צומי ומולי שתפריח לאורך המסלול בועות סבון. את כל הדמויות הללו ילוו ליצנים, הולכי קביים ו-17 להקות מחול עירוניות.

איפה תעבור העדלאידע:

תהלוכת העדלאידע תצעד לאורך 1.4 ק"מ ותצא מגן יונתן ברחוב ארלוזורוב, תמשיך לאורך הרחובות פרנקפורטר, ההסתדרות ותפנה בחיים עוזר לכיוון מגרש החנייה הסמוך לבניין העירייה.

שם, בסיום העדלאידע יתקיים מופע של כוכבת הילדים מיכל הקטנה, וכן מופעים של תזמורת כלי הנשיפה הייצוגית של הקונסרבטוריון העירוני בליווי זמרות הלהקה ולהקת ריקוד Jerk ממרכז הנוער עין גנים (אגף נוער וצעירים).

  • העדלאידע תחל בשעה 11:00 ותצא מגן יונתן ותגיע לשיאה בשעה 13:00 ברחבת העירייה.
  •  החל מהשעה 06:00 יסגרו הרחובות בהם תעבור העדלאידע והסדרי תנועה יפורסמו בנפרד.

הודעה: פרטי האירוע מוצגים כפי שהועברו לאתר טיולי ממארגניו ובאחריותם בלבד.

חוות דעת על כשנמו פגש את משה אופניק: עדלאידע 2017 בפתח תקוה

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...

אירועי פסח 2019