הרצליה חוגגת בפורים הזה יום הולדת של עדלאידע

גם השנה מקבלים בהרצליה את פורים עם עדלאידע ססגונית, בסיומה מופעים של מני ממטרה ומרגי על הבמה המרכזית והפנינג עם מתחמי יצירה
| 12/03/2019

כמיטב המסורת בשנים האחרונות ממשיכה עיריית הרצליה לחגוג את חג פורים בעדלאידע צבעונית וססגונית והשנה בסימן יום הולדת. העדלאידע תכלול מייצגי ענק בתלת מימד על גבי משאיות. 

מה מחכה לכם בעדלאידע

בתהלוכה משתתפים תלמידי בתי הספר, הלהקות הייצוגיות, חברי תזמורת בתי הספר המנגנים ובראשה יצעד ראש העיר מר משה פדלון.

את מי תפגשו בתהלוכה? חגיגת יום הולדת – צועדים בדמות נרות, מתנות ועוד סימני יום ההולדת. חלק מהצועדים יצעדו ככלי נגינה ענקיים שיובילו את החגיגה. אחריהם יגיעו קוסמים ולהטוטנים, צעצועים ומתנות קטנות, ליצנים, מיצג ממתקים עם צועדים בדמות סוכריות, פירות ועוגות, ולבסוף – מסיבת יום הולדת מגוון שירי משחק בשילוב הקהל.

הפנינג במתחם גן הפסלים

מסלול הצעידה יסתיים בהפנינג נרחב במתחם בגן הפסלים של מוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית. השנה צוות מוז"ה יקים את "שדרת המתנות החברתיות"- שדרה של מתחמי יצירה: הכנת כסאות יום הולדת מפוסלים למועדוניות בעיר בהנחיית אמנים, הכנת ברכות אישיות שיצורפו לסליי המזון שהעיריה מחלקת, פיסול שלטים לדלתות דירות החיילים הבודדים בעיר ועוד. לצד הפעילות המשותפת יפעלו שפע סדנאות אמנות ותיפוף והמוזיאון יהיה פתוח בחינם עבורכם.

עוד בהפנינג – מתחם הצופים בדשא של מוזיאון הרצליה עם פורימון ובו 6 מבנים ו-10 תחנות צופיות ותערוכה צופית שמראה את התפתחות התנועה והשבטים בעיר לאורך כל 100 שנות הפעילות של תנועת הצופים.

בתום העדלאידע יתקיימו על הבמה המרכזית מופע הילדים מני ממטרה ואחריו מופע של יונתן מרגי! 

פרטים נוספים

  • איפה: הרצליה, נקודת ההתחלה: גן בן שפר, רחוב סוקולוב 100 עד לכיכר שדרות חן, פניה שמאלה לרחוב בן גוריון עד שער העיר ומשם עד הבמה המרכזית. בתי הספר ימשיכו בצעדה עד לבית אלבה, 
    נקודת סיום: גן הפסלים של מוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית, רחוב הבנים 4 פינת רחוב בן גוריון 
  • מתי: חמישי, 21/3/19, החל מ-10:00, הפנינג: 10:00-14:00
  • עלות: הכניסה חופשית

הודעה: פרטי האירוע מוצגים כפי שהועברו לאתר טיולי ממארגניו ובאחריותם בלבד.

חוות דעת על הרצליה חוגגת בפורים הזה יום הולדת של עדלאידע

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...

אירועי חנוכה 2019