בחירות בצריף בן גוריון בשדה בוקר

073-782-4559
ביום הבחירות לכנסת ה-23 הילדים מוזמנים לקחת חלק בהליך הדמוקרטי. אחרי שיקבלו תעודת זהות מיוחדת עם תמונתם יוכלו לבחור מהו החפץ האהוב ביותר בביתו של ראש הממשלה הראשון
שימו לב, האירוע הסתיים וטרם נקבעו מועדים נוספים

ביום הבחירות הקרוב אתם מוזמנים לצריף בן גוריון, להצביע בעזרת תעודת זהות מיוחדת אותה תכינו במקום, בצירוף תמונה ופרטים אישיים, ולבחור מהו החפץ האהוב ביותר עליכם בביתו של ראש הממשלה הראשון.

מה מחכה לכם בצריף בן גוריון

בכניסה לאתר יחכה לכם צלם עם מצלמת פלואוריד, שיצלם אתכם. את התמונה תדביקו על תעודת זהות מיוחדת שתקבלו, עם חותמת שהתעודה נמסרה בצריף בן-גוריון. את שאר הפרטים, ימלאו הילדים בעצמם - שם, מקום מגורים, תחביבים ושמות ההורים.

מצויידים בתעודה החדשה, תצאו לסיור עצמאי באתר, כולל צפייה בסרטים, התנסות בשולחנות פעילות אינטראקטיביים, היכרות עם מזכרות היסטוריות, וכמובן, ביקור בצריף המגורים המקורי של ראש הממשלה הראשון של מדינת ישראל דוד בן-גוריון ואשתו פולה.

בסיום הביקור תגיעו לקלפי שהוקם במיוחד במקום, תציגו את תעודת הזהות, ובעזרתה תקבלו את זכות הבחירה, לקבוע מה החפץ האהוב עליכם ביותר בבית של פולה ודוד בן-גוריון. האם זה יהיה הגלובוס האישי שלו, מגילת העצמאות שקיבל במתנה מגולדה מאיר, בובת קואלה שעד היום לא יודעים בדיוק מאיפה הגיעה ולמה בחר בן-גוריון לשמור אותה או הבלנדר של פולה שבו הכינה מדי יום את מנת הקוץ' מוץ' המפורסמת?

בסוף היום תערך ספירת הקולות הרשמית, והתוצאות יפורסמו באתר ובפייסבוק.

פרטים נוספים

  • איפה: צריף בן גוריון | קיבוץ שדה בוקר
  • מתי: שני, 2/3/2020, 10:00-16:00, פעילות הבחירות תתקיים בשעות 11:00-15:00 , כניסה  אחרונה שעה לפני סגירה
  • עלות: ילד (עד גיל 18): 15 ₪, מבוגר: 20 ₪
  • פרטים נוספים בטלפון 073-782-4559 או באתר » 

התקשרו עכשיו לבחירות בצריף בן גוריון בשדה בוקר: 073-782-4559

הודעה: פרטי האירוע מוצגים כפי שהועברו לאתר טיולי ממארגניו ובאחריותם בלבד.

חוות דעת על בחירות בצריף בן גוריון בשדה בוקר

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...