בחירות בצריף בן גוריון בשדה בוקר

073-782-4559
ביום הבחירות לכנסת ה-22 הילדים מוזמנים לקחת חלק בהליך הדמוקרטי. אחרי שיקבלו תעודת זהות מיוחדת עם תמונתם יוכלו לבחור מהו החלק האהוב עליהם בביקור: סרט בדיבוב טוביה צפיר, פסל בן גוריון עומד על הראש או המתכון המפורסם של פולה למנת הקוץ' מוץ'
שימו לב, האירוע הסתיים וטרם נקבעו מועדים נוספים

ביום הבחירות הקרוב אתם מוזמנים לצריף בן גוריון ולהצביע בעזרת תעודת זהות מיוחדת אותה תכינו במקום, בצירוף תמונה ופרטים אישיים, מה החלק המועדף עליכם בביקור בצריף: הסרט בדיבוב טוביה צפיר, הפסל של בן-גוריון עומד על הראש או אולי המתכון המפורסם למנת הקוץ' מוץ'.

מה מחכה לכם בצריף בן גוריון

בכניסה לאתר יחכה לכם צלם עם מצלמת פלואוריד, שיצלם אתכם. את התמונה תדביקו על תעודת זהות מיוחדת שתקבלו, עם חותמת שהתעודה נמסרה בצריף בן-גוריון. את שאר הפרטים, ימלאו הילדים בעצמם - שם, מקום מגורים, תחביבים ושמות ההורים.

מצויידים בתעודה החדשה, תצאו לסיור עצמאי באתר, כולל צפייה בסרטים, התנסות בשולחנות פעילות אינטראקטיביים, היכרות עם מזכרות היסטוריות, וכמובן, ביקור בצריף המגורים המקורי של ראש הממשלה הראשון של מדינת ישראל דוד בן-גוריון ואשתו פולה.

בסיום הביקור תגיעו לקלפי שהוקם במיוחד במקום, תציגו את תעודת הזהות, ובעזרתה תקבלו את זכות הבחירה, לקבוע מה בביקור מצא חן ביניכם הכי הרבה. האם זה יהיה הסרט על חייו של בן-גוריון בדיבובו של טוביה צפיר, אולי המטבח עם המתכון למנת הקוץ' מוץ' המפורסמת אותה אכל בן-גוריון מדי יום, הפסל המפורסם של בן-גוריון עומד על הראש, חדר העבודה עם למעלה מ-5,000 ספרים או בכלל תערוכת הצילומים המראה את בן-גוריון ברגעים היסטוריים לצד רגעים יומיומיים מחיי הקיבוץ.

בסוף היום תערך ספירת הקולות הרשמית, והתוצאות יפורסמו באתר ובפייסבוק.

פרטים נוספים

  • איפה: צריף בן גוריון | קיבוץ שדה בוקר
  • מתי: שלישי, 17/9/19, 10:00-16:00, פעילות הבחירות תתקיים בשעות 11:00-15:00 , כניסה  אחרונה שעה לפני סגירה
  • עלות: ילד (עד גיל 18): 15 ₪, מבוגר: 20 ₪
  • פרטים נוספים בטלפון 073-782-4559 או באתר » 

התקשרו עכשיו לבחירות בצריף בן גוריון בשדה בוקר: 073-782-4559

הודעה: פרטי האירוע מוצגים כפי שהועברו לאתר טיולי ממארגניו ובאחריותם בלבד.

חוות דעת על בחירות בצריף בן גוריון בשדה בוקר

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...