2.6 - יום רביעי

18:30 – שעת סיפור של השפן הקטן: "האריה שאהב תות".
19:15 – 20:00 – הצגה: "סיפור של צעצוע" – ההצגה מספרת על אירוע לילי שמתרחש בחדר הצעצועים, כשהבובה, הדובון, הצב, הבלון והשפן מתעוררים ומחליטים לחפש לעצמם מלך או מלכה, אך אינם יודעים בדיוק מהן התכונות הדרושות למנהיג חדר הצעצועים. האם יזכה בכתר צביקה הצב, אולי דוב-דובון, או בני השפן, אלון הבלון או ברי, הבובה היפהפייה?

3.6 - יום חמישי

18:30 – שעת סיפור של השפן הקטן: "בגדי המלך החדשים".
19:15 – 20:00 – הצגה: "אגדת מימי הדרקונית הוורודה" – מהומה רבה מתרחשת בארץ דרקוניה, כשיום אחד נולדת במקום דרקונית ורודה... הכישוף העתיק שהוטל על ארץ דרקוניה אומר כי כאשר תיוולד הדרקונית הוורודה, כל תושבי הארץ ייפלו לשינה עמוקה בת 238 שנים, וכך קורה. רק כאשר מימי, הדרקונית הוורודה, תמצא חבר אמת, הכישוף יתבטל וארץ דרקוניה תינצל. מי יהיה החבר של מימי הדרקונית הוורודה? הצגה מרתקת וסוחפת לכל המשפחה.

6.6 - יום ראשון

18:30 – שעת סיפור של השפן הקטן: "דירה להשכיר".
19:15 – 20:00 – הצגה: "חלום בקצה היער" –  סיפור על גילי, שרוצה יותר מכול לפגוש במלאך המגשים חלומות, כדי לעזור לאמה החולה לשוב לאיתנה, ומוכנה לעשות הכול למען המטרה, אפילו לצאת למסע מסוכן ביער, כדי להגיע אל המלאך. הדרך אל הגשמת חלומה ארוכה ומפתיעה בגילויים חדשים על החיים ועל עצמה... האם תצליח לפגוש את המלאך מגשים החלומות ותעזור לאם להבריא?

7.6 - יום שני

18:30 – שעת סיפור של השפן הקטן: "פרדי הצפרדע והדייגים".
19:15 – 20:00 – הצגה: "העכבר שחלם להיות פיל" –   העלילה מספרת על גברי העכבר, שכדי לכבוש את לבה של אהובתו פילונת פילפילונת רוצה להפוך לפיל. לאחר שהוא מאמין שהצליח במשימה, הוא מגיע אל אהובתו, אך ההפתעה גדולה, כי הפילונת המתוקה עצובה, משום שחלומה להכיר עכבר כלבבה אינו מתגשם... האם יצליח גברי העכבר, שבינתיים הפך לגבריאל הפיל, לכבוש את לבה הפילי של פילפילונת? מה יהיה כתוב בספר שהם יכתבו יחד?