פסטיבל סוכות בהאנגר אדמה

פסטיבל סוכות למחול עכשווי ובינלאומי מתקיים זו השנה ה-10 ב'האנגר אדמה' שבמצפה רמון. הקהל מוזמן לארבעה ימים שלהפנינג וחגיגה של תנועה מחול ויצירה מקורית.
| 10/09/2013

במהלך הפסטיבל יוצגו יצירות מחול עכשווי מאת מגוון להקות וכוריאוגרפים מהארץ ומהעולם. השנה, הפסטיבל יארח אמנים מפולין, צ'כיה ולטביה, עבודות של כוריאוגרפים צעירים מישראל ובכורה ליצירה חדשה ללהקתם של ליאת דרור וניר בן גל. בכל ערב יועלו מופעי מחול מהארץ ומהעולם, במשך היום כיתות אומן ושיעורים עם הכוריאוגרפים, היוצרים והמבצעים של המופעים וג'אם פתוח עם די גי בכל ערב.

הזדמנות נפלאה לפגוש ב"גובה העיניים" יוצרי ומבצעי מחול ולקחת חלק בחוויה משמעותית של יצירת הווי ורוח פסטיבלית. השנה יינתן דגש על החיבור בין מחול מקצועי למחול מרפא ונפגוש קשת רחבה של אמנים שיובילו אותנו כל אחד אל עולמו ויאפשרו לכל אחד מכם לפגוש את המחול המיוחד לו. הצטרפו אלינו בסוכות הקרוב אל ליבו של המדבר, למפגש קרוב ובלתי אמצעי עם עולם המחול העכשווי ואל פסטיבל עם אופי שחוגג אמנות ויצירה ארבעה ימים ושלושה לילות של מחול מרפא, מדבר, האנגר אדמה מצפה רמון .

יש מתחם קמפינג להקמת אוהלים מגודר ומסודר בחצר חניה בשפע שמירה ואבטחה מקלחות ושירותים אוכל צמחוני למכירה שמבושל באהבה . כל זה ועוד בחסות השקט וההוד של המדבר הגבוה.
להזמנות: 08-6595190
אתר האינטרנט של אדמה www.adama.org.il

 

הודעה: פרטי האירוע מוצגים כפי שהועברו לאתר טיולי ממארגניו ובאחריותם בלבד.

חוות דעת על פסטיבל סוכות בהאנגר אדמה

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...