כל המידע על טיול סנפלינג אתגרי בנקיק השחור

הנקיק השחור, הוא למעשה החלק האמצעי של נחל זויתן. אותו נחל שכולנו זוכרים מהטיול השנתי בבית ספר, אבל הפעם מגיעים לחלק הפחות מטויל שלו. סנפלינג בנקיק השחור. 

הטיול מתאים למשפחות אתגריות, לזוגות, כמובן שגם לטיולים מיוחדים כגון מסיבות רווקים, טיול צוות, או חברה, ימי גיבוש, ועוד.... 

חווית הסנפלינג בנקיק השחור היא יוצאת  דופן בארץ, חלק הנחל הזה נקרא הנקיק השחור על שם המפל השחור שבו, הזורם בסלע הבזלת. מסלול הסנפלינג בנקיק השחור עובר בשלושה מפלים. המפל הגבוה ביותר הוא בן כ25מ', אבל זה לא הגובה כמו הכיף שבכניסה למים כל פעם מחדש. 

תחילת מסלול הסנפלינג בנקיק השחור הוא בהליכה במישורי רמת הגולן עד להגעה לנחל זויתן עצמו, סמוך למפל זויתן, כאשר פתאום יפתח למטה נחל זויתן עצמו. הליכה בנקיק השחור היא בסבך צמחיה עבותה כשמים זורמים עם התנועה שלנו עד למפל הראשון ולגלישה הראשונה. נחצה בריכות מים נרד בסנפלינג לתוך בריכות על מפלים זורמים, חוויה יחידה במינה בארץ!

אנחנו בי.ש. הדרכות, מביאים את כל ציוד הסנפלינג הנדרש, אשר עומד בתקנים האירופאים המחמירים ביותר, כמו כן הטיול והסנפלינג כוללים כמובן הדרכה על ידי מורה דרך מוסמך בעל רישיון מטעם משרד התיירות שהוא גם מדריך גלישת מצוקים מוסמך על ידי מנהל הספורט, ביטוח, וכמובן את המים בנחל. 

כמובן שעוד לפני הסנפלינג הראשון, מדריך שלנו יסביר לכם את עקרונות הגלישה, ויסייע לכם בסנפלינג בכל דבר שתצטרכו. 

אתם נדרשים להביא, מצב רוח מעולה, קצת חטיפים לדרך, מצלמה (עם שקית למניעת רטיבות), נעלים טובות להליכה, בגדים חלופיים, כי אי אפשר שלא להיכנס למים, מים לשתייה כמובן, ו.... זהו

הטיול הוא מעגלי, כלומר בסוף הטיול נחזור למקום ממנו יצאנו ונתחיל לשתף את התמונות שצילמנו :)

http://www.yeshtrip.co.il/#!blackcanion/cuti