כל המידע על טיול צעירים (20-38) מרתק וחד פעמי לבית לחם וסביבתה

ההרשמה מסתיימת ב- 11/6/15 עקב הצורך בטיפול באישורים

בתיאום חד-פעמי עם גורמי הביטחון אנו נצא קצת מעבר לגבול...

נתחיל את טיולנו הייחודי והמופלא בביקור בכנסיית המולד הממוקמת בכיכר מאנגר בעיר בית לחם והיא מן הכנסיות העתיקות בעולם הנוצרי. על-פי המסורת הנוצרית, היא הוקמה מעל המערה בה נולד ישו ושם נשמע את סיפור הולדתו.

לאחר מכן נמשיך אל כנסיית מערת החלב, זוהי קפלה קתולית-פרנציסקנית השוכנת כ-200 מטרים דרומית-מזרחית לכנסיית המולד בבית לחם ובה נשמע את סיפור המסורת הנוצרית שעל פיה, המשפחה הקדושה הסתתרה במערה בעת טבח החפים מפשע בידי הורדוס, טרם נמלטה למצרים.

המסורת ממשיכה ומספרת כי בעת שמרים הניקה את ישו, נשרה טיפת חלב אל הקרקע, והפכה אותה ללבנה. נוצרים ומוסלמים כאחד, מאמינים כי פירורי האבן מהמערה מעשירים את חלב ההנקה ותורמים לפוריות.

בהמשך, נעבור דרך השוק שוקק החיים הנמצא במרכז העיר ונעצור לארוחת צהריים - פלאפל סופר מעולה בכיכר מול הכנסיה (לא כלול במחיר). שבעים ומרוצים נמשיך לבית סחור לביקור בכנסיות היוונית והקתולית של שדה הרועים ולסיום נעלה לבית ג'אלה לתצפית.

מדריך: מויש

אוכל ושתייה: ניתן להביא מהבית, נעצור לארוחת צהריים בבית לחם (לא כלול).

מה להביא: נעלי הליכה, טלפון סלולרי, בקבוק מים, לבוש צנוע חובה כמו כן חובה להצטייד בתעודות זהות.

עלות הטיול: 200 ש"ח לאדם, אנחנו מתנצלים על המחיר הגבוה אבל הוא כולל אוטובוס צמוד וכניסות לכל האתרים, תשלום עבור מעבר הגבול ואבטחה מקומית שתתלווה לטיול.

* קיום הטיול מותנה באישור בטחוני. האישור הוא קבוצתי, אך מונפק שמית לכל אחד מהמטיילים בקבוצה - ולכן ההרשמה תסתיים כשבוע לפני מועד הטיול.

על כל נרשם למלא את הטופס הנ"ל ובו פרטיו האישיים לצורך הנפקת אישור הכניסה - את הטופס המלא יש להחזיר ל"טיולים ואגדות" על מנת שנוכל להנפיק אישור זה.

לחצו כאן למעבר לאתר "טיולים ואגדות" להרשמה מאובטחת  

ביטולים: עד ה- 11/6/15, 20 ש"ח דמי טיפול לאדם, לאחר מכן אין החזרים