זוהי יפו: סיור ערב מרתק בסמטאות הקסומות

טיולי FREE TOUR: בואו לסייר בסמטאות העיר בין מקומות מעניינים, לשמוע סיפורים מפעם ומהיום, והכל בליווי קטעי מוזיקה נוסטלגיים

רשימת הטיולים

  • הרשמה 10/10/2019 (יום חמישי) בשעה 19:30

מחירים

טיולי FREE TOUR

איפה נפגשים

19:30 . בכיכר השעון ביפו (הרשמה מראש חובה)

על הטיול

משך הסיור: 2-3 שעות | מתאים לילדים: לא | מתאים לכסאות גלגלים ועגלות: לאטיול   free tour       "יש משהו נפלא בעיר הזאת", אומר השיר "זוהי יפו", ואין ספק שזה נכון. מי לא ביקר כאן - המצרים, היוונים, הרומאים, הצרפתים, התורכים ועוד ועוד…

את סיורנו נתחיל בכיכר השעון שנבנה עבור הסולטן חובב המגדלים, נספר על היציאה מהחומות שהחל במאה ה-19 משם נעבור דרך חאן מנואלי בית הארחה לעולי הרגל לירושלים שהשתכנו בו, נעבור דרך הסביל של סולימן ונכנס אל העיר העתיקה דרך השער העיר המקורי.

נעבור דרך סלע אנדרומדה, נערוך תצפית אל תל אביב, ניכנס לגן הפסגה ונשמע את סיפורו של פרעה (מהגדת פסח).

משם נסייר בסמטאות העיר העתיקה, נגיע אל עץ התפוז המרחף ונשמע על האמן שיצר אותו, נעבור דרך גשר המשאלות ונבקש משאלה, נרד לנמל יפו המתחדש ושם נסיים את סיורנו.
 

צילמתם בסיור? העליתם את התמונות לפייסבוק? תייגו את עמוד הפייסבוק של טיולי (tiuli@) ואולי נפרסם את התמונות שלכם בעמוד שלנו, כדי שכולם יוכלו לראות!

בהדרכת

שלומי אפללו

מהותו של הטיול בארץ היא חוויה מעוררת חושים , החוויה זה שם המשחק. אני מורה דרך מוסמך, שכל סיור אצלי הוא חוויה חדשה בעיקר המפגש עם אנשים חדשים בגובה העיניים. נפלה בזכותי היכולת לספר מנפלאות ארצנו, ולטייל בה רבות. עוסק בהוראה שנים רבות והיום משלב זאת עם תחביב משחר נעורי - טיולים. אם בא לכם להתרגש כמוני, להתחבר באמת לסיפורים ולמקומות, אשמח לארח אתכם באחד מסיורי .

חוות דעת על זוהי יפו: סיור ערב מרתק בסמטאות הקסומות

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...