תל אביב מהסרטים: מסע בעקבות הסרטים שעליהם גדלנו

טיולי FREE TOUR: בואו לגלות את המקומות ששימשו השראה לסרטים שהפכו לאבני דרך בחברה והתרבות התל-אביבית והישראלית: החום, השובבות, הקוצניות הצברית, היצירתיות והייצריות ילוו אותנו מול גלי הים התל אביבי!

רשימת הטיולים

  • 07/09/2019 (יום שבת) בשעה 18:00

מחירים

טיולי Free Tour מבוסס טיפ

איפה נפגשים

19.00 שפך הירקון ליד רידינג והמגדלור. ניתן להגיע גם מנמל תל אביב

על הטיול

משך הסיור: 2 שעותהצטרפו למסע נוסטלגי בתל אביב של אותם הימים, בין שפך הירקון לנמל תל אביב - בסיסי הכוח של העיר העברית הראשונה.

בואו להיזכר בסיפורים ומערכונים על העליות הגדולות, המיתוסים של הצבר הישראלי, הסטנד אפ העברי הראשון עם אורי זהר ואריק איינשטיין בסרט שבלול, סאלח שבתי, השירים והבדיחות של פעם, הסרט מציצים הפרוע עם שיסל וצעירי תל אביב, אסקימו לימון, גלידה מונטנה, אהבות ראשונות וסטלה המיתולוגית וכמובן - הסרט "בלוז לחופש הגדול" פורץ הדרך, עם אובדן הדרך של דמויותיו.

כל סרט מייצג תקופה, לכל סרט פסקול משלו - שהוא הפסקול של כולנו.

בהדרכת

אליק דרדיקמן

מורה דרך, בעל אוהב, ואבא לשלושה ילדים גדולים. מאז ומתמיד אהבתי לעבוד עם אנשים. במשך שנים רבות הקמתי וניהלתי מסעדות ברחבי הארץ (זוכרים את אלכסנדר?) וכעת אני מגשים חלום ילדות – להדריך מטיילים בנופיה הקסומים של הארץ שלנו. יש לנו ארץ מדהימה, תמיד אהבתי אותה. מהירוק עוצר הנשימה של הצפון, דרך קצף גלי הים התיכון, ועד המדבר הפראי שאינו ניתן לאילוף.

חוות דעת על תל אביב מהסרטים: מסע בעקבות הסרטים שעליהם גדלנו

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...