איפה תטיילו?
מה תעשו?
חנויות למטייל
רשימת ציוד מגזין טיולי - כתבות והשראה
מחפשים השראה? צריכים התייעצות?
מגדירים
עקבו אחרינו

טרק טיפוס לחרמון - טיולי רדיוס

הטרק האלפיני היחידי בישראל. השנה מושלגת במיוחד, המראה לבן ומבריק לכל עבר והמסלול נותן לנו תחושה של ביקור קצר באלפים. מדי שבוע אנו מוציאים לפחות קבוצה אחת לטיפס לחרמון 🏔 התגובות נהדרות :) בימים הקרובים ההר יקבל מנה נוספת של שלג וישמר המראה האלפיני. חבל ארץ מיוחד במינו, נופים מרהיבים לצד פרחים שצובעים את ההר הלבן בשלל צבעים, "העיניים של המדינה" הוא לא עוד סתם כינוי, את החרמון ניתן לראות מנקודות רבות בישראל. בחורף ההר מלא בשלג ועמוס בגולשי סקי, באביב ההר ריק ממטיילים ומלא בפרחים ושפע של פרפרים. נטייל ונטפס בהר בתקופה היפה ביותר בשנה, בנוף הטרשים ובדרכי הלוחמים והסיפורים. לפרטים נוספים, שאלות ו/או הרשמה - 052-2232389 / 052-5525035 / 08-9442370

אין כרגע סיורים מתוכננים לטיול הזה

על הטיול

מסלול הטיול:
נפגשים בישוב נווה אטי"ב בשעה 06:00 בבוקר (בחניה של מלון הציידים). מכאן נתחיל את המסלול בדרך העוקפת את המושב, נחצה את אזור המטעים ונחבור למסלול שלנו (סימון אדום), מכאן השביל עולה במתינות לברכת "חפור", וממשיך לכיוון הר סנאים והר כחל. לאחר תצפית מקיפה על הר דב והמוצבים, מסלול הטיול ימשיך וייקח אותנו לברכת מן. מכאן נעלה ונחצה את הכביש ונמשיך בדרך התלולה העולה לפיתול הכביש העליון, שוב נחצה ונמשיך הלאה לכיוון הר חבושית.
המסלול מסתיים בתחנת רכבל עליון. מכאן נרד ברכבל (בתנאי שהוא פועל), או ברגל לתחנת רכבל תחתון. רכב לוגיסטי יאסוף נהגים ויוריד אותם לרכבים בנוה אטי"ב שעת סיום משוערת 17:00.

לתוכנית הטיול ופרטים נוספים באתר טיולי רדיוס – לחצו כאן.

הערות חשובות:
.• טיפוס של כ– 1,200 מטר!
.• אורך המסלול כ- 15 ק"מ.
המסלול מתאים למיטיבי לכת בעלי כושר גופני גבוה במיוחד. ללא גלישות סנפלינג
הגעה עצמאית.
חשוב לסיים את ההליכה ברכבל העליון עד השעה 15:00, וזאת כדי לתפוס את הרכבל עדיין פועל (לכאורה הוא נסגר ב- 16:00), בפועל כשאין שלג וגולשים הוא נסגר על פי הרצון הטוב של המפעילים!.
הירידה ברגל מהרכבל העליון לתחתון קשה לברכיים ואורכת כשעתיים!

דרגת קושי :
הליכה – 5, מסלול ארוך כ- 15-14 ק"מ.
אופי המסלול – 4, עליה קשה מאוד, הליכה בנוף טרשי.
(1=
קל מאד, 5=קשה מאד).

לפרטים נוספים, שאלות ו/או הרשמה - 052-2232389 / 052-5525035 / 08-9442370
לתוכנית הטיול ופרטים נוספים באתר טיולי רדיוס – לחצו כאן.

בהדרכת

טיולי רדיוס

טיולי רדיוס הבית שלכם לטיולים ייחודים בארץ, בירדן וברחבי העולם, מזמינה אתכם לצאת לטיול בלתי נשכח!

מחירים

180 ש"ח למשתתף, בקבוצה המונה 12 משתתפים ומעלה. 160 ש"ח למשתתף, בקבוצה המונה 21 משתתפים ומעלה. עלויות נוספת: 1. תשלום ירידה ברכבל – כ- 30 שקלים לאדם (ישולם ישירות במקום). 2. טרנזיט להסעת הנהגים בסיום המסלול לנווה-אטיב – 350 ₪ (מתחלק בין כל המשתתפים).

מדברים על טרק טיפוס לחרמון - טיולי רדיוס

חוות דעת, עדכונים מהשטח, שאלות ותשובות

תמונת פרופיל של המטייל האנונימי

היי,

מה תרצה לכתוב על טרק טיפוס לחרמון - טיולי רדיוס?