משואה לתקומה בשפלה והרי יהודה בשלוב פריחות מדהימות באזור

טיול freetour : בסיור ניקח אותכם לאתרים בשפלה והרי יהודה אתרים לא כול כך מוכרים. נתחיל את סיירונו באנדרטה קטנה משבר לתקוה ביער המגינים עם המון פריחת רקפות מסביב.ותצפית על עמק איילון. משם ניסע לנחל כיסלון ונפגוש את מערת בני ברית המספרת את סיפור חייה של אנה פרנק ולידה דרך שמעון ויזנטל צייד הנאצים.נמשיך ונטפס לאנדרטת מגילת האש של נתן רפפוט ושם נסיים את סייורנו

אין כרגע סיורים מתוכננים לטיול הזה

על הטיול

טיול  freetour :   עם שלא מתענין בעברו ההוה שלו דל והעתיד לוטהבערפל אמר יגאל אלון.אז בואו לשמוע על העבר שלנו ובקר באתרים פחות מוכרים אבל ממחישים את הנושא משואה לתקומה.נתחיל את סיורנו ביער המגינים באנדרטה משבר לתקוה ועם תצפית לעבר עמק איילון. וניראה את מרבדי הרקפות ביער המגינים. משם נעבור דרך הנוף המדהימה של נחל כיסלון והרי יהודה. נבקר במערת בני ברית ונלך במסלול מעגלי קצר תוך קריאת מכתביה של אנה פרנק נעבור ליד דרך נוף דרומית על שם צייד הנאצים שמעון ויזנטל ונספר את גבורתו ועקשנתו בהבאתם לדין.משם נטפס להרי יהודה  באחד הכבישים היפים בארץ ונגיע לאנדרטה מגילת האש של נתן רפפוט ניצול שואה.וניראה את שני חלקי האנדרטה הממחישים את סיפור עם ישראל משואה לתקומה מגלות לגאולה מעבדות לחירות. מהשואה עד להקמת המדינה רוצים לדעת מה זה ג”חל רוצים לראות נופים ואתרים לא מוכרים בואו לשמוע .ולהנות מהנוף  והצמחיה של הרי יהודה.

 

בהדרכת

הרצל חובב

אני הרצל חובב מורה דרך מוסמך. אוהב לטייל במקומות בהם התרחשו המאורעות ההיסטורים.אני חבר קיבוץ נחשון בעמק איילון מרבה לטייל באזור ומכיר את כול השטע על בוריו. כמו כן ארגנתי צעדות ומירוצים בקנה מידה ארצי.במשך 20 שנה הובלתי ונהלתי את מחלקת הספורט במטה יהודה וכעת אני מוביל מטיילים לאזורים אוטנטים ומרגשים.

חוות דעת על משואה לתקומה בשפלה והרי יהודה בשלוב פריחות מדהימות באזור

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...
;