במרכז וכמעט לא מוכר, באזור וחולון-סיור רכוב כולל נסיעות קצרות

אפשר להרשם עד הדקה ה 90 טיול free our : אנדרטה לזכר שבעת הנוטרים שנפלו ביאזור בית כנסת בעל 9 כיפות באזור, במבנה ששימש כמסגד שנבנה על כנסיה נוצרית קדומה, ויש אומרים שאת הכנסייה הקדים בית כנסת. במרכז "גן המצודה" המטופח באזור, שרידי מצודת המישור הצלבנית שנועדה להגן על עולי הרגל ותצוגת כלים ששימשו בתהליכי ההפקה של שמן זית ושל יין בעת העתיקה. בשכונה השומרונית בחולון נכיר עדה ייחודית ועתיקה, שעבורם "המקום הנבחר" הוא הר גריזים שם זובחים את זבח הפסח גם בימינו ושם ישנה גם שכונה שומרונית. גן חוסמסה - במרכזו מבנה באוהאוס, תחנה בדרך הביטחון שחיברה בין תל אביב ובין מושבות הדרום במלחמת העצמאות, שיירות הובילו דרכה ציוד מזון נשק ואנשים לירושלים ולישובים נצורים בנגב. גני הסיפור חולון, חוויה מלבבת מעשירה ומהנה לקטנים וגם לגדולים. נסיים במיצג כד עץ השקמה בחולות חולון הליכות קצרות מאוד, נסיעות קצרות בין האתרים.

אין כרגע סיורים מתוכננים לטיול הזה

על הטיול

טיול freetour :מה עשה כאן משה דיין לפני שנשמעה הצעקה "באימא שלי, זה משה דיין! נפל עליו הר!" שפילחה את אזור לפני 51 שנים,
איך נראית מזוזה שומרונית ומה הוא כיוון התפילה בבתי הכנסת השומרוניים,
מה עשו אנשי ההגנה במבנה בן שתי הקומות בצורת מצודה ובסביבתו במלחמת השחרור,
סיפורם של גנים ציבוריים הממחישים באמצעות פסלים סיפורי ילדים פופולריים בישראל, על כל אלה ועוד בסיור  שחושף סיפורים ומקומות הנמצאים קרוב אך מוכרים פחות.

בהדרכת

ברוך פריימן

מורה דרך מוסמך, יליד ירושלים

חוות דעת על במרכז וכמעט לא מוכר, באזור וחולון-סיור רכוב כולל נסיעות קצרות

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...