סנפלינג למערת נטיפים מיוחדת בגליל - טיולי רדיוס

מערה קרסטית מרהיבה ויוצאת דופן – טיול מיוחד בבטן האדמה. בנוסף לחוויית המערנות – הגלישה; הסיור בסביבה סגורה וחשוכה; הטיפוס האתגרי בג׳ומארים, תחשפו במערה לעושר יוצא דופן של נטיפים וזקיפים! כמו גם לבעלי חיים ייחודיים כמו: עטלפים וסלמנדרות. מערה מאוד יפה ויוצאת דופן בקנה מידה ישראלי. מפתח קטן ונסתר, נגלוש (בסנפלינג) כ- 16 מ’ אל עומק המערה. נסייר באולמות ובחדרים העשירים בנטיפים, נעבור בין מפלסים שונים, נעזר בחבל כדי לטפס לאולם נוסף ונטייל גם בו. הטמפ’ במערה נוחה והטיול במערה קלאסי גם בימים חמים. בסיום כדי לחזור לחלל הפתוח נטפס באמצעות ג’ומארים** (הטיפוס בג’ומארים לא דורש ניסיון קודם, הלימוד פשוט, לאחר שמבינים את העיקרון זו חוויה אתגרית ומהנה….) משך הפעילות כ- 5-6 שעות. את הטיול ידריכו מדריכים מקצועיים ומנוסים מטעם טיולי רדיוס. לפרטים נוספים, שאלות ו/או הרשמה - 052-2232389 .

רשימת הטיולים

  • 25/07/2020 (יום שבת) בשעה 08:00
  • 14/08/2020 (יום שישי) בשעה 08:00

מחירים

300 ש"ח למשתתף.

איפה נפגשים

נפגשים ליד חורפיש (נקודה מדוייקת תשלח לנרשמים)

על הטיול

תוכנית הטיול – מערה מיוחדת בגליל:
נפגשים בסמוך לישוב חורפיש בשעה 08:00 (נקודה מדויקת תשלח לנרשמים). מכאן ניסע יחד לנקודת החניה.
מרחק הליכה קצר יביא אותנו לפתחה הקטן והנסתר ממנו נגלוש (סנפלינג) לבטן האדמה כ- 16 מ’ ונגיע לתחתית ולאולם הכניסה. נסייר באולמות ובחדרים העשירים בנטיפים, נעבור בין מפלסים שונים, נעזר בחבל כדי לטפס לאולם נוסף ונטייל גם בו. הטמפ’ במערה נוחה והטיול במערה קלאסי גם בימים חמים. בסיום כדי לחזור לאוויר הפתוח נטפס באמצעות ג’ומארים** (הטיפוס בג’ומארים לא דורש ניסיון קודם, הלימוד פשוט, לאחר שמבינים את העיקרון זו חוויה אתגרית ומהנה….) תהיה אפשרות לעלות מהמערה בעזרת מערכת הרמה ועזרה של המדריכים והקבוצה.
משך הטיול כ- 5-6 שעות.
את הטיול ידריכו מדריכים מקצועיים ומנוסים מטעם טיולי רדיוס. לפרטים נוספים, שאלות ו/או הרשמה - 052-2232389 / 052-5525035 / 08-9442370. 

לתוכנית הטיול ומועדים נוספים באתר טיולי רדיוס – לחצו כאן.

בהדרכת

טיולי רדיוס

טיולי רדיוס הבית שלכם לטיולים ייחודים בארץ, בירדן וברחבי העולם, מזמינה אתכם לצאת לטיול בלתי נשכח!

חוות דעת על סנפלינג למערת נטיפים מיוחדת בגליל - טיולי רדיוס

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...