טיולי חבר’ה – פרוייקט תוכן עם סדרת וידאו בשיתוף קפה טורקי עלית

איפה מטיילים הפעם? למה ששוב תשברו את הראש?! בחרו מה בא לכם לעשות, וקבלו את ההמלצות על המקומות הכי אדירים לכם ולחבר'ה שלכם

ערוץ הצעירים החדש של אתר טיולי עלה בתחילת ינואר 2018 בשיתוף עם מותג הקפה “טורקי עלית”. הערוץ פורץ דרך בתחום הוידאו ומציע סדרת סרטוני וידאו מעולם הטיולים, כשכל פרק עוסק במסלול אחר ברחבי הארץ, עם המלצות לעצירות קפה ואיפה מומלץ להתרחץ (למשל: נחל כזיב, הזוויתן, המכתש הקטן, סקירת מעיינות בירושלים ועוד) הערוץ פונה לחבר’ה צעירים (גילאי 18-35), ומציע גם תכנים שונים לפי חלוקה לתחומי עניין בטיולים – למי שרוצה סתם להיזרק או לקבל המלצה לנקודת קפה יפה, למי שרוצה טיול רטוב, טיול “הארד-קוריסטי” (מאתגר), או פשוט מחפש מסלול קליל שיוכל לצאת אליו עם החברים.

#באמיתי טיול: מעבר למסלולים, לכתבות ולנקודות החן שנמצאות בערוץ, גולת הכותרת האמתית היא הסרטונים המושקעים בטירוף של מסלולי הטיול הכי שווים לחבר’ה בארץ, כפי שסיפרנו למעלה, שבהם טיילו ואותם צילמו כמה חבורות אמיתיות!

הנה טעימה מהסרטון הכי נצפה בפרוייקט (יותר מ-364,000 צפיות!) – הדרג’ה:

טיולי 4X4 – פרוייקט תוכן בשיתוף סובארו

בתחילת חודש מאי 2018, עלינו גם עם פרוייקט שמיועד לחיות השטח האמיתיות שנמצאות בטיולי – אלו שהיעד הוא לאו דווקא המטרה עבורם, אלא התירוץ לטיול רכוב ב-4X4!

אז מה במדור? במדור נמצאים 20 מסלולי השטח השווים ביותר, ולצידם המלצות על מסעדות בסוף המסלול, מקומות מגניבים לבקר בהם עם הג'יפ, מפת ניווט ייעודית לסמארטפון מבית אפליקציית "trailze" (ה-waze של השטח), סיפור דרך מפורט וברור, טיפים איכותיים מנהגים ותיקים, כתבות מגזין מעניינות והרבה אווירה של שטח. או בקיצור: כל מה שצריך כדי להוציא יותר מכל טיול רכוב!

נספר לכם קצת על שיטת העבודה שלנו ביחד עם סובארו: תחילה אנשי השיווק  שלנו, נאור ואן, יחד עם מנהל התוכן איתמר, ואחראי התוכן של הפרויקט איתי, ישבו עם צוות הפרסום של “סובארו” ואפיינו את הצרכים השיווקיים שעליהם המדור נדרש לענות. בהמשך, בשיתוף עם צוותי הפיתוח והעיצוב המוכשרים של קבוצת למטייל, החלו להתגשם כל החלומות הפרועים של אנשי התוכן והשיווק על גבי המסך. כשהמדור עלה לאוויר, נכנסו לתמונה אנשי הסושיאל והדיגיטל, שמתחמים בחיבור של מותגים מתחומים שונים לעולם הטיולים, דאגו להפיץ את התכנים בצורה הכי ויראלית שאפשר, מה שהגביר את החשיפות לתכני המדור וכמובן למותג “סובארו”.

מלונות בארץ במחיר מעולה

בשיתוף הוטלס קומביינד ובוקינג

הנה דקה מצולמת מאחד המסלולים הפופולריים ביותר במדור:

רוצים להקים פרויקט ייחודי משלכם באתר?

דברו איתנו: אן – 054-647-4174 | וגם במייל: [email protected]