שלום לכל חברי אתר טיולי

מזה 6 שנים אתר טיולי מהווה נדבך מרכזי בהווי הטיולים הישראלי בניסיונו לתת שפע של מידע מדוייק ואיכותי בנוגע לטיולים וטבע בישראל.
שש השנים האחרונות היו מרתקות עבורי ואינספור תגובות שקיבלתי מכם, חברי טיולי, ומשאר הגולשים עודדו והובילו אותי להמשיך לפתח ולהוסיף מידע וכלים לטיול ונופש מהנים ואיכותיים.

במהלך השנים האחרונות נוספו לאתר אינספור מסלולי טיול מפורטים, מאגר בעלי חיים וצמחים עצום ומרתק, מאגר דיווחי פריחה המובל על ידי הגולשים, רשימה מקיפה של כל אתרי הקמפינג וחניוני הלילה בארץ, מאגר מדריכים מצויין, רשימת טיולים מאורגנים אליהם ניתן להרשם, מאגר צימרים ,אתרי לינה ואטקרציות ועוד ועוד. כל זאת בכדי להבטיח לכם את הכלים הטובים ביותר לתכנן ולהנות מהמידע.

הקפדה אמיתית נעשית על כך שהמידע יהיה נגיש ונוח לשימוש, כולל אפשרות הדפסה מסודרת עם מפות ומידע מקיף נוח ומסודר.
הפורומים השונים באתר, המובלים  בהתנדבות ובאהבה על ידי האנשים המקצועיים ביותר, מאפשר מענה מקיף ומהיר לכל שאלה שעולה ומהווה מקום מפגש נהדר למטיילים שונים.

לפני מספר חודשים, פגשתי את יובל לימון, מנכל למטייל, האתר ורשת החנויות לציוד טיולים המובילים לטיולים בחול, ומצאנו מיד שפה משותפת הקשורה לאהבת הארץ וטיולים.
לאחר עבודה רבה בשבועות האחרונים, אני שמח לבשר לכם כי אתר טיולי נכנס תחת כנפי קבוצת למטייל אשר מעתה יוצרת פורטל מקיף לטיולים בארץ ובעולם.

החיבור יאפשר לטיולי וללמטייל להמשיך ולתת את כל שפע המידע שניתן עד כה, כמו גם להרחיב בצורה משמעותית את האפשרויות, הכלים והמידע שבאתר.

טיולי ישאר תחת הכתובת www.tiuli.com  ויעלה בגרסה חדשה ביום ראשון הקרוב אשר כוללת את החיבור בין האתרים.
אני אמשיך להיות העורך הראשי של האתר ובכך, טיולי ימשיך לשמור על אופיו הנוכחי המעודד לאהבת הארץ והכרתה דרך הרגליים וחוש הריח.
בתקופה הקרובה מתוכננות מספר הפתעות ודברים חדשים בטיולי. בין השאר כבר ביום ראשון תוכלו למצוא באתר טיולי מאגר אירועים חדש ומקיף המכיל מידע רב על שפע אירועים בתחומים שונים המתרחשים ברחבי הארץ.
מידע על האירועים וההפתעות הנוספות יופץ בשבועות הקרובים, בהחלט יש למה לצפות...

בכדי לאפשר לכם, להנות מכל הטוב של שני האתרים והעולמות, נעשתה עבודה מקיפה לאיחוד המשתמשים באתר טיולי ואתר למטייל, כך שאותו שם משתמש ישמש אתכם בשני האתרים. לפיכך, תקבלו בקרוב הודעה מאתר למטייל עם שם המשתמש העדכני שלכם שאיתו תוכלו להכנס בשני האתרים. כל שתדרשו לעשות הוא לעדכן מספר פרטים קטנים.

אם תתקלו בבעיה טכנית כלשהי, אנא העזרו בעמוד צור קשר באתר כדי שנוכל לסייע.

לכל המדריכים, ובעלי אתרי התיירות והלינה המופיעים באתר, גם לכם צפויות הפתעות נעימות עליהם תקבלו הודעה נפרדת בימים הקרובים.

אני בטוח שהחיבור בין שני האתרים יאפשר לכם להמשיך להנות משני האתרים המנסים להיות הטובים בתחומם ולתת לכם, את הכלים הטובים ביותר לתכנון היציאה מהבית

אני מזמין את כולכם, להכנס לאתר החל מיום ראשון הקרוב, ולהנות מהתכנים והמידע החדש.

בהערכה רבה,

יוחאי כורם