תערוכת The Art of Dreaming, היא תערוכה ראשונה מסוגה ובהיקפה בארץ, שמזמינה קהל שהוא לאו דווקא מבקרי גלריות ומוזיאונים, לבקר בחוויה סוחפת לכל גיל. לא תמצאו שם את המתנפחים הרגילים, אלו שקיימים בג'ימבורי למיניהם, אלא ממש פסלים, שנבחרו בקפידה על-ידי היזמית והאוצרת יערה זקס, שעושה כבוד לאוויר, שהופך למדיום אמנותי וגם למוזה עבור אמנים ומעצבים מתחומים שונים.

יש פה עולם של דמויות, צורות, חיות בגודל ענק, שממלאות את שלוש הקומות. כדאי לקחת מפה בקומת הכניסה, בה יש ציורים של העבודות ומיקומם ליד חנויות, כמובן עם שמות האמנים.

תערוכת The Art of Dreaming | צילום: גילי מצאתערוכת The Art of Dreaming | צילום: גילי מצא

יצא לי לפגוש את האמן אור יחזקאל, בוגר תקשורת חזותית ב"בצלאל", שיצר דמות בתקופת הסגרים של הקורונה של בחור ללא שם, בצבע צהוב חיוור, שכלוא בחדר וסובל מדכאון וחרדה ולכן פניו עם כתם שחור מוטות קדימה. "הוא ממש מתכתב עם מה שקורה כעת, בעקבות השביעי באוקטובר", אמר אור שעבודתו ממוקמת בקומה הראשונה ליד המעליות הצפוניות.

בין האמנים שמציגים, נמצא גם האמן המוכר “פילפלד” שמציג ארבעה פסלים מתנפחים. הציורים הדו מימדיים המאפיינים את עשייתו, הפכו במסגרת התערוכה לפסלים תלת מימדיים ענקיים. האמן dioz מציג שני פסלים מתנפחים של הדמויות המוכרות שלו, אשר בוחנים את התחום המסתורי של החלומות.

תערוכת The Art of Dreaming | צילום: גילי מצאתערוכת The Art of Dreaming | צילום: גילי מצא

בונוסים קטנים ונחמדים: יש פה גם חנות "הארי פוטר" בסטייל לונדון לחובבי הז'אנר וסניף של בית הקפה "טאטי" המצוין.

התערוכה תיפתח ותוצג לקהל הרחב החל מתאריך 7.3, ללא תשלום.

שעות פעילות התערוכה: ימים א - ה, 9:00 – 21:30 | יום ו,  9:00 – 14:00 | שבת, חצי שעה מצאת השבת עד השעה 22:00.

גילי מצא, עיתונאית-צלמת ובעלת הבלוג "לטייל עם גילי", עם נישה "נהנית לבד" ואינסטגרם ססגוני