מה עושים: פותרים תעלומות בבית התפוצות

נתחיל מזה שיהיה מזגן! אבל מעבר לזה – מחכה לכם בבית התפוצות תעלומה, שמחייבת אתכם לשתף פעולה כדי למצוא את הצופן לחיי נצח. למה שווה לבוא? כי יחכו לכם: קטעי סרטים, מופע אינטראקטיבי עם שחקנים מקצועיים, פריטי אספנות, כרזות, צילומים ועוד. זו ההזדמנות ללמד את הילדים משהו על מה באמת מצחיק וגם להציץ אל עולם בתי הכנסת ברחבי העולם.

באדיבות: אלעד שריג
באדיבות: אלעד שריג

מה רואים: תערוכת צעצועים בחולון

התערוכה  ביקור הצעצועים 3 – "ממציאים לנו משחקים" מוצגת בימים אלו, במסגרת העונה הישראלית לעיצוב בחולון, ומוקדשת לצמד ממציאי המשחקים אורה ותיאו קוסטר. בתערוכה תוכלו לראות את המשחקים והצעצועים שפיתחו השניים לאורך שנים ואשר עליהם גדלו ועדיין גדלים דורות של ילדים בישראל ובעולם. 

צילום: רן יחזקאל
צעצועים של פעם | צילום: רן יחזקאל

מה שומעים: שירי גידי גוב בגן הלאומי ירקון

רשות הטבע והגנים השיקה לכבוד הקיץ את סדרת המופעים: “מוזיקה מול האגם”, והשבוע (חמישי, 4/7) תוכלו ליהנות מהופעתם של אינדי ילד במופע חדש לכל המשפחה, שכולל את מיטב שיריו של גידי גוב. הישיבה היא על הדשא – כך שבהחלט מומלץ להצטייד במחצלת! הספונטניים שבינכם יוכלו להישאר לקמפינג משפחתי במתם המיועד לכך.

צילום: מנו גרינשפן
צילום: מנו גרינשפן

ולאן מטיילים? נחל אלכסנדר

דרומית לחדרה ולא רחוק מהים, נמצא נחל אחד אהוב ומקסים, שבו שוחים צבים בעלי מראה קצת מוזר - נחל אלכסנדר. כבר בתחילת המסלול תוכלו להבחין בהם שוחים במים בהנאה וללמוד עוד על הקהילה הקטנה שלהם. שאר המסלול עובר על יד הנחל, ביער חדרה, ולבסוף בשפך הנחל שעל חוף הים. ממליצים להתחיל את הטיול מוקדם ולסיים אותו בים כמובן!

צילום: לירון בונאנו - שטרן
צילום: לירון בונאנו - שטרן

מחפשים רעיונות אקטיביים יותר, לטיולים ששווים את המאמץ?

היכנסו ל”סופ”ש אקטיבי” באתר טיולי »

שיהיה סופ”ש נהדר!