כמה כיף לצאת לטבע ולראות אותו פורח. בטח קרה לכם שיצאתם לטייל, נהניתם מהפריחה וחזרתם נפעמים מהיופי המרהיב. ודי בטוח שסיפרתם לכולם לאן הם חייבים לנסוע, אם הם רוצים גם ליהנות מהפריחה, לפני שתגמר. 

כדי שגם אלו, שלא מכירים אתכם, יוכלו ליהנות מהפריחה, יש לנו באתר “עדכון דיווחי פריחה” ואתם מוזמנים להוסיף דיווחים משלכם. איך עושים את זה? זה ממש פשוט וקל.

קבלו את המדריך המלא לעדכון דיווחי פריחה באתר:

ועכשיו גם להסבר כתוב – איך מוסיפים דיווח פריחה בטיולי?

  1. נכנסים לאתר טיולי או לאפליקציית טיולי החדשה.
  2. בתפריט הראשי בוחרים “כלים ומגדירים” או מקליקים כאן » 
  3. נפתח לכם תפריט נוסף, בו בוחרים את דיווחי פריחה תחת קטגוריית מגדירים.
  4. הגעתם לדיווחי פריחה. מקליקים על הכפתור הכתום עליו כתום “+ דיווחי פריחה”.
  5. הגעתם לעמוד “הוספת דיווח פריחה”. כותבים בחלון של “הצמח שראית” את שם הצמח שראיתם. במידה ואתם לא בטוחים בשם הצמח, תוכלו להקליק על המגדיר, שיעזור לכם לזהות את הצמח.
  6. מסמנים על המפה את מיקומכם או מזינים את כתובת המקום, אם אתם יודעים מהי. על-מנת לזהות את מיקומכם על המפה, ליד הפריחה, כל שעליכם לעשות זה להקליק על הסמן בצד שמאל של המסך – מיקומי הנוכחי. למדווחים באפליקציה, במידת הצורך, השתמשו בשתי אצבעות להזזת המפה.
  7. מתחת למפה הוסיפו הסבר קצר, שיעזור לאנשים למצוא את הצמח.
  8. בוחרים את מצב הפריחה: ללא, התחלה, אמצע או סוף.
  9. מעדכנים את תאריך התצפית.
  10. יש לכם תמונות שוות של הפריחה? תוכלו להוסיף תמונה. לשם כך הקליקו על בחירת תמונות. עכשיו אפשר להעלות תמונה של הפרח שצילמתם או להעלות תמונה שמצלמים ב-Live.

איך תוכלו לבדוק דיווחי פריחה ולהחליט לאן לצאת ולטייל?

רוצים לצאת בעקבות פריחה ורוצים לקבל את הדיווחים החמים מהשטח? היכנסו לעמוד דיווחי הפריחה בטיולי » כאן תוכלו לעקוב אחרי כל הדיווחים, שהגיעו לאתר וגם להיעזר בהמלצות שלנו על הפריחות העדכניות.