שלום לכם!

זה למעלה מ-30 שנים, שאנחנו בלמטייל שמחים לשרת את קהילת המטיילים הישראלית - מציוד וביגוד לטיולים, דרך כל שירותי התיירות ועד השראה לטיולים ותוכן שימושי לתכנון הטיול בארץ ובחו”ל. אנחנו עושים זאת בהנאה רבה ושמחים לפגוש אתכם ברשת החנויות שלנו ברחבי הארץ ובאתרי האינטרנט שלנו.

במשך כל השנים מאז הקמתה, למטייל לא הפסיקה את פעילותה מעולם, גם בעתות משבר. על מנת להמשיך לשרת אתכם בכל דרך אפשרית גם בתקופה שכזו, פתחנו את סניפי הרשת, המותרים בפתיחה על פי הנחיות משרד הבריאות. 

הסניפים נפתחו תוך הקפדה על ריווח, אוורור והיגיינה, על מנת לשמור על בריאות העובדים והקונים. מנהלי ומנהלות הסניפים יהיו שם כמו תמיד לעזור ולייעץ בכל שאלה. אתם מוזמנים לקפוץ אלינו וליהנות ממבצעי החזרה שלנו לפעילות. לרשימת הסניפים העדכנית »

מעדיפים להישאר בבית? אין בעיה. החנות האינטרנטית שלנו ממשיכה לעבוד במרץ. תוכלו ליהנות בה מאותם המבצעים, עם שליח עד פתח הבית. לחנות האינטרנטית »

יש לכם שאלות אלינו? רכשתם אצלנו משהו וזקוקים לעזרה? לא הלכנו לשום מקום! כך תוכלו ליצור איתנו קשר:

בינתיים, אני מזמין אתכם להיכנס לאתרים המצויינים שלנו "למטייל" ו"טיולי" ולתכנן את הטיול הבא שלכם. כי התקופה המתאגרת הזו תעבור וכולנו נוכל לחזור לטייל, בארץ ובחו”ל.

כולנו נדרשים עכשיו לגלות אחריות וערבות הדדית ולהישמע להנחיות.
אנחנו איתכם ומקווים שבקרוב נוכל כולנו לחזור לשגרה מלאה ולטייל!

שלכם,

יובל לימון וכל צוות למטייל