באר אברהם

073-782-4042
באר-שבע, עירו של אברהם אבינו, מזמינה אתכם לחוויה ייחודית ומרתקת על גדת נחל באר-שבע המקראי. בשערי העיר העתיקה, שוכן מרכז מבקרים חדשני: מרכז המבקרים הבינלאומי - באר אברהם. כאן תיחשפו לסיפורו של אברהם אבינו - המארח הידוע שבאוהלו התארחו מלאכי האלוהים, משכין השלום הראשון בעולם, האב הרוחני של שלוש הדתות המונותאיסטיות. מרכז המבקרים כולל מייצגים חווייתיים, בטכנולוגיות תלת מימד מתקדמות, ההופכות את המבקרים באתר לחלק מהחוויה.

באר אברהם אבינו מייצגת מסורת רבת שנים של מקור מים חיים בבקעת באר-שבע, והייתה מאז ומעולם מקום מפגש ואירוח, סמל לחיים, לאחווה ולידידות עבור נוודי המדבר.

אברהם אבינו בתלת מימד ברמה הוליוודית:

לראשונה הופק סרט במסגרת התוכן של מרכז מבקרים אברהם אבינו. הסרט הופק עבור עיריית באר שבע, באמצעות חברת התוכן התדמיתי JCS-ID. מדובר בפרויקט מרתק הן תוכנית והן טכנולוגית. המספר את סיפורו של אברהם אבינו , סיפור עתיק יומין, באמצעות הכלים של העתיד. ההפקה כוללת צוות ישראלי – גרמני שאמון על צילום התלת מימד ברמה בינלאומית המתקדמת שקיימת היום בעולם סרטי הקולנוע בתלת מימד. מדובר בקפיצת מדרגה של התעשייה הישראלית בביצוע הפקת תלת מימד.

על המתחם:

המרכז התיירותי, שעיצב האדריכל אלי ארמון, נבנה על פני שטח של כ-750 מ"ר, ובתחומו חצר גדולה, בה נמצאת הבאר ההיסטורית.צורתו הייחודית של המבנה המדמה אוהל ומשקפת את הכנסת האורחים של אברהם אבינו

פרויקט מרכז מבקרים באר אברהם הינו אחד משורת אתרים חדשים המוקמים ועוברים פיתוח ושימור בימים אלה בעיר העתיקה בבאר שבע ובכלל זה שימור ופיתוח רחובות בעיר העתיקה, ציר מוזיאונים הכולל את מוזיאון הקטר, מוזיאון המדע הגדול בישראל, מוזיאון הנגב זאת לצד אטרקציות תיירות המוקמות בפארק נחל באר שבע הגדול ביותר בישראל.

הוראות הגעה

כתובת: דרך חברון 1, באר שבע

באר אברהם נמצאת בעיר העתיקה של באר-שבע. למגיעים מצפון, נכנסים ישר וממשיכים עד קניון הנגב. פונים שמאלה לדרך אילת, ממשיכים ולפני הרמזור השלישי פונים ימינה, נוסעים כ-1 ק"מ עד השילוט לחנייה של "באר-אברהם" ושם פונים שמאלה.

הגעה בתחבורה ציבורית:

מתחנה מרכזית באר שבע: קו 2 או קו 32 ויורדים בתחנה השלישית: דרך חברון/הע"ל.
קו 148 מדימונה/ צומת שרה/כביש 40/ צומת אנדרטת חטיבת הנגב/ דרך חברון מרכז ביג/ דרך חברון/הע"ל.

שעות פתיחה

  • ראשון-חמישי: 8:30-17:00  | סיור אחרון ייצא בשעה 16:00 | יש לתאם ביקורים מראש.

  • שישי-שבת: סגור.

התקשרו עכשיו לבאר אברהם: 073-782-4042

חוות דעת

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...