הפטיפורים של אביטל

073-782-4599
בשונה מפרלינים אותם יוצקים לתבניות, אביטל היא התבנית, מזלפת, מפסלת, חותכת ומציירת פטיפורים משוקולד. בסדנאות תחשפו לעולמו המתוק של השוקולד, המותאמות למבוגרים, וגם לילדים מגיל חמש ומעלה. לאלרגיים לחלב , לגלוטן ולטבעונים. השוקוליה סגורה בשבת.

החופש הגדול כבר ממש כאן... מה-1.7.2016 ועד ה- 31.8.2016 בכל יום בשעה 11:00  תתקיים סדנא אחת פתוחה בהרשמה מראש.
הסדנא אורכת שעה וחצי, בתחילתה הרצאה מעניינת על ההיסטוריה של השוקולד המבטלת את כל רגשי האשם שעלולים להפריע בשלב הבא שהוא שלב הטעימות. בהמשך נכין שוקולדים רבים וטעימים עד מאד אותם ניקח איתנו הביתה להמשך השבוע. 

סדנאות שוקולד לילדים- סדנא חוויתית לקטנים ולגדולים כאחד! תחילה הסבר על עולם השוקולד, טעימות שוקולד והכרת חומר הגלם, הכנת פטיפורים ולקיחתם הביתה באריזת מתנה. משך הסדנא: שעה וחצי, חומרי הגלם מותאמים גם לאלרגיים לגלוטן וללקטוז.

  • ניתן לחגוג איתנו גם ימי הולדת, בר/ת מצווה, מסיבות משפחתיות ומסיבות כיתה. אירועים סגורים מתאימים ל 15- 40 משתתפים. בתיאום מראש.

סדנאות שוקולד למבוגרים- כי לשוקולד אין גיל! בסדנא הזו תכירו את השוקולד לעומק, איך עובדים איתו, מה ניתן ליצור ממנו, נכיר את חומרי הגלם, נכין פטיפורים וכמובן נטעם! משך הסדנא: שעה וחצי.

  • ניתן לערוך סדנאות סגורות לאירועים/ ימי גיבוש.
  • ניתן לערוך סדנאות זוגיות סגורות ואנטימיות לחגיגה פרטית. 

אירוח- כאן לא תצרכו לעבוד בשביל שיצא לכם שוקולד מדהים, באירוח של אביטל תשמעו על ההסטוריה של השוקולד ועוד סיפורים שירחיבו את הידע שלכם על שוקולד שילוו את מגוון טעימות הפטיפורים, מתוצרת המפעל משוקולד איכותי. משך האירוח 45 דקות, מתאים לקבוצות גדולות (40-50 משתתפים)

הוראות הגעה

כתובת: רח' האסיף 31, אזוה”ת רכבת בנימינה

רחוב האסיף 31, בנימינה. מרחק הליכה קצרה מתחנת הרכבת.

שעות פתיחה

פתוח בימים א' עד ה' משעה 8:00 ועד השעה 17:00 וביום ו' מהשעה 8:00 עד השעה 14:00

סדנאות לימי הולדת וקבוצות סגורות מתקיימות גם מהשעה 17:00 והילך אל תוך הערב בתיאום מראש בלבד.

בימי  שישי מתקיימות סדנאות פתוחות לכולם  בשעה 10:00 ובשעה 12:30- ההשתתפות בסדנאות בתיאום מראש.

בשבת סגור, המקום כשר.

התקשרו עכשיו להפטיפורים של אביטל: 073-782-4599

חוות דעת על הפטיפורים של אביטל

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...