תומקארים מרום גולן

073-782-4351
בתומקארים מרום הגולן תיהנו ממסלולים מאתגרים, טיולי בוץ ושלג, סיורים בנהיגה עצמית בליווי מדריך מנוסה וטיולי 4X4 המתאימים למשפחות ולקבוצות. המסלול עובר בנופים המדהימים של הגולן - צופה על הר בנטל, הר אביטל, הר החרמון, מאגר מרום גולן ובנוסף, עובר דרך המטעים והשדות של הקיבוץ. באתר פינת חי, מסעדת בוקרים, ועוד...

טיולי תומקארים : בואו לחוות טיול שטח בנהיגה עצמית בתומקאר- הכלי מאופיין במערך מתלים ארוך במיוחד המאפשר עבירות טובה בשטח, תוך רמת בטיחות גבוהה. היכולת של התומקאר לעבור דרך כל תנאי השטח בקלות וחוויית הנהיגה המאוד ידידותית, הפכה אותו לבינלאומי. השליטה בתומקאר לא מצריכה כל מיומנות קודמת ומאפשרת לכם בעיקר להתנסות בנהיגת שטח מהירה ומלאה אדרנלין ובמקביל ליהנות מהנוף היפה.
אנו מציעים מסלול מהנה שמאפשר לשלב טיולים זוגיים רומנטיים וגם טיולי משפחות, קבוצות ועובדים
ניתן לנהוג בתומקארים של זוג ובתומקארים של רביעייה.
פירוט המסלול :
לאחר תדרוך בטיחות ונסיעת מבחן המדמה את תנאי השטח – נצא לטיול, אשר מלווה ומונחה ע"י צוות הדרכה מנוסה ומקצועי. ביציאה מהקיבוץ לכיוון עמק קונטרה תתרשמו מהנוף המרהיב של רמת הגולן, תוך כדי נסיעה סביב הר אביטל אשר במרכזו ממוקמים מטעי תפוח, דובדבן וכרמי יין השייכים לישובים באזור. ניכנס וניסע בתוך העמק היפיפה ונעבור מסלול אתגרי וחווייתי בתעלות מים ומעברי טנקים עד להגעה למצודה הסורית הישנה הסמוכה לגבול עם סוריה. במקום נערוך תצפית הכוללת הסבר וכן הפסקת שתייה קצרה. המשך הנסיעה בין שדות ומטעים תוך כדי נהיגה אתגרית בשטחי רמת הגולן. החזרה לקיבוץ תתבצע בנסיעה מאתגרת במהלכה נטפס לגובה של 900 מטרים!! עד להגעה חזרה אל נקודת היציאה בקיבוץ מרום גולן.

  • אורך המסלול כשעה ורבע.

  • הנהיגה היא לבעלי רישיונות נהיגה בתוקף בלבד.

  • ניתן לקבל הדרכה בעברית ובאנגלית.

  • מבחר הכלים באתר תומקארים ל 4 נוסעים ותומקארים לזוג נוסעים.

  • צוות ההדרכה מנוסה ומקצועי ופועל לטובת הבטיחות.

 

טיולי ג'יפים :
אל הגבול הסורי בין תילים געשיים , אגמים, מאגרי מים, כרמי יין, מטעי תפוח, נצא למסע ייחודי המשלב את הכרת צפון רמת הגולן על נופה המרהיב מגובה 1,000 מטרים, תילים געשיים שהצבי הארצישראלי רועה למדרונם, נסיעה מאתגרת בין הסלעים, חקלאות ייחודית של מטעי תפוח, דובדבן, קיווי וענבים. נגיע לגבול הסורי ושם, כמה מטרים מהגדר, במוצב צה"לי - נשמע את סיפורו של המרד הסורי , האם הוא אכן מרד ? 

נגיע לעיירת הרפאים קונטרה, נחצה את לוע הר אביטל דרך מחצבה סורית ישנה המהווה חלון אל תוך הר געש. 

להזמנת טיולי ג'יפים : ארז - 0737823323

שעות פתיחה

בתיאום מראש

התקשרו עכשיו לתומקארים מרום גולן: 073-782-4351

חוות דעת על תומקארים מרום גולן

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...