זיקית - טירוף של חוויה אתגרית

073-782-3007
זיקית מציעה מגוון אטרקציות אתגריות מתאימות לכל הגילאים, לקבוצות וליחידים: משחקי פיינטבול ולייזר-טאג אתגריים משחקי גיבוש ופעילויות אתגריות נוספות. כמקצוענים ביותר בתחום, אנו שמים דגש על נתינת שירות איכותי, בטיחותי ומקצועי, החל משלב שיחת הטלפון הראשונה וההתנהלות מול מרכז ההזמנות, וכלה ברמת הציוד ובמיוחד ביחס של המדריכים האיכותיים שלנו בשטח.

בפארק ניתן לבצע פעילויות וימי כיף לקייטנות, לנוער ולהפעלות שונות, ימי כיף לעובדים וימי גיבוש למנהלים ולעובדי חברות וארגונים. האתר מעוצב ברמה גבוהה וכולל מזנון ופינות ישיבה מוצלות וכן אפשר להינות חינם ממרחבי הדשא לעריכת פיקניק ליד האגם. מחירי הכניסה עממיים ויש הנחה לקבוצות.

במידה ורוצים- ניתן לשלב את הביקור בפארק עם תוספת של פעילות odt המותאמת במיוחד לאופי ולהרכב הקבוצה.

פיינטבול - Paintball -משחק לוחמה בכדורי צבע
משחק פיינטבול הוא ללא ספק חוויה אתגרית מהמעולות הקיימות היום בעולם.
מדובר בלחימה דו צדדית (דו"צ) עם רובים שיורים כדורי צבע ע"י שימוש בלחץ אויר, ישנם רובים מדגמים שונים - הפופולארי ביותר של חברת טיפמן (Tippman) חצי אוטומאט. הרובים כולם בעלי נתונים דומים: מהירות לוע של כ-100 מטר בשניה (360 קמ"ש), טווח יעיל של כ-35 מטר, חיבור מחסנית של 200 כדור (יש גם קטנות של 49 או 60 כדור)
המשחק הנפוץ ביותר (והמומלץ לשחקנים מתחילים..) הוא משחק 'כיבוש הדגל' - Capture the flag ‏(CTF)
מטרת המשחק: 'לתפוס' את הדגל של הקבוצה היריבה ולהביאה לבסיס הקבוצה שלך. כללי המשחק מותאמים לגיל המשתתפים וניתן לשנות את כללי המשחק לפי בקשת הקבוצה. בחברתנו מקפידים על כללי משחק פשוטים במטרה להחזיר מהר ככל האפשר שחקן ש'נפגע' למשחק. ברירת המחדל של הכללים במשחק 'כיבוש הדגל' הם: במקרה של פגיעה (בכל חלק בגוף) על השחקן לעצור, ולאחר נגיעה של שחקן אחר מאותה קבוצה רשאי השחקן הנפגע 'לחזור' ולהמשיך במשחק.

את משחקי הפיינטבול ניתן לבצע באתר החדש בירושלים - ביער השלום, וכן בכל יער או חורשה - למעט שמורות טבע ובהתאם לתנאי הבטיחות.
כל משתתף מקבל ערכת מיגון אישית הכוללת: מסכת מגן לראש, שכפ"צ - מגן חזה וגב ומגן אשכים. הקבוצה מקבלת תדריך בטיחות והסבר על כללי המשחק וכמובן נשק אישי עם כדורים בהתאם לתקציב.
ניתן לקבל מחירים מיוחדים לקבוצות.

לייזר טאג - אינפרא אדום
רובי הלייזר-טאג עובדים על קרן אינפרא אדום, הקרן אינה מסוכנת, והרובים בטיחותיים לחלוטין.
משחקי הלייזר טאג בנויים ממספר מערכות, כאשר בכל מערכה משימה שונה. לפני כל מערכה, הקבוצה תקבל משימה לביצוע והיא תצטרך לתכנן את אופן ביצוע המשימה תוך כדי חלוקת תפקידים ומשאבים לחברי הקבוצה. לאחר המשימה הקבוצה מבצעת סיכום והפקת לקחים ויוצאת למשימה הבאה.
*תחמושת בלתי מוגבלת * טווח ירי יעיל של 300 מטר ! * 6 סוגי נשקים שונים * ללא ליכלוך וללא כאב הפגיעה * ניתן לחלק את הקבוצה ל-2 קבוצות יריבות או למספר חוליות * 6 חיישני פגיעה * אפקטים שונים כגון: קולות פגיעה וירי, רטט. * מסך LCD המציג את נתוני המשחק. את משחקי הלייזר ניתן לבצע בירושלים, וכן בכל יער או חורשה המותאמים לתנאי המשחק.
משך המשחק כשעה ורבע. 
ניתן לקבל מחירים מיוחדים לקבוצות.

סדנאות Outdoor Training- ODT

בסדנה תידרשו לעשות משימות בסביבה שונה מזו שאתם רגילים בה בשגרה, וכל זאת בליווי מנחה הODT, זיקית החוויה האתגרית שמה דגש על ה"פאן" של המשחק, במטרה להוציא את המשתתפים עם חוויה ייחודית שתישאר איתם זמן רב לאחר הפעילות.
הפעילות מתבצעת בשטחים פתוחים בכל רחבי הארץ כגון: חורשות, יערות קק"ל, פארקים, שטחי בית-ספר, אוניברסיטאות ועוד…
מתוך מבחר התחנות הקיימות, המדריך יעביר לפחות 12 תחנות, בהתאם לאופי וסגנון המשתתפים.
משך הפעילות- כשעה וחצי עד שעתיים.
ניתן לקבל מחירים מיוחדים לקבוצות.

 

הוראות הגעה

כתובת: פארק שמיר, מעלה אדומים

פיינטבול -יער השלום בירושלים*: *אל תשכחו לתאם מראש.

הכי פשוט: לכתוב בוויז "פיינטבול זיקית" חשוב מאוד לשים לב שהוויז לא מכוון אתכם לבית שמש למתחם הישן שלנו, אלא לירושלים.
ובכל זאת: מכיוון העיר העתיקה ותחנת הרכבת הישנה:
תגיעו לרחוב דרך חברון, סעו דרומה עם דרך חברון עד הרמזור השני, ברמזור זה יש לפנות שמאלה אל רחוב נעמי (ממול תראו שלט המציין את שכונת "אבו-טור"). מיד לאחר הפניה שמאלה לרחוב נעמי, יש לפנות ימינה בפניה הראשונה אל יער השלום. סעו בכביש היורד ולאחר כ- 200 מטרים תבחינו בירידה חדה שמאלה אל רחבת חנייה. רחבת חניה זו ביער השלום היא הכניסה למתחם הפעילות. 

 

שעות פתיחה

הפארק האתגרי:

בחודשי הקיץ (יוני-אוגוסט): ימי א'-ה': 14:00-20:00  ימי ו' : 10:00-15:30
חוה"מ וחופשות: שווה להתעדכן מראש בטלפון, ייתכן ויהיה פתוח יותר שעות.
במשך כל החורף (חודשים ספטמבר- מאי): בתיאום מראש בלבד.
משחקי פיינטבול, לייזר-טאג, ואטרקציות נוספות

בתיאום מראש בלבד! 

 

התקשרו עכשיו לזיקית - טירוף של חוויה אתגרית: 073-782-3007

חוות דעת על זיקית - טירוף של חוויה אתגרית

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...

אירועי שבועות 2020