כל המידע על רייזר-בר: חווית שטח בצפון

בואו ליהנות מטיול חוויתי ברכבי השטח המתקדמים והייחודיים ranger, זוגיים או בעלי 4 מקומות ישיבה. צאו לטיול אתגרי עם רייזר בר המובילה בתחום הטיולי שטח. בטיול תיהנו מנוף הפסטורלי של אצבע הגליל עם מגוון מסלולים ומקומות נסתרים שרק צוות רייזר-בר מכירים.

אנחנו מציעים טיולי שטח בקונספט טיולי בוטיק כשהמקסימום כלים על מדריך הוא בין 2 ל 3 כלים.
בכדי למנוע עיקובים מיותרים בשטח ולהעניק טיול בקצב אחיד, רציף, בטיחותי עם מענה זריז ואישי מהמדריך.

הכל מתחיל כאן בצומת כ"ח, נקודת המפגש של רייזר-בר שתיקח אתכם לטיול עוצר נשימה בנקודות היפות בארץ: עמק החולה, נהר הירדן, נחל דישון, הדן, החצבאני, הבניאס ועוד מקומות נסתרים שלא הכרתם. 

הריינגרים הינם רכבים בטיחותיים בעלי כלוב התהפכות לשמירת הנוסעים, חגורות בטיחות, הגה ודוושות כמו ברכב אוטומט. לאחר הדרכה קצרה של הצוות האדיב והמקצועי וקבלת ציוד בטיחותי לרכיבה תצאו לדרך! 

צילום: באדיבות רייזר-בר

צילום: באדיבות רייזר-בר

המסלולים שלנו

זמן מסלול החל משעה ועד לכמה ימים ותוכלו לבחור בטיולים בדרגות קושי שונות. החברה תתאים לכם אישית את המסלול המושלם עבורכם ועבור הקרובים אליכם.

המסלול הקצר – מעגלי

משך המסלול: שעה עד שעה ורבע

המסלול מתחיל בנסיעה לנביעת העינן- נביעת מים טבעית מבטן האדמה, נחצה את הנביעה עם הכלים בתוך המים כשגובה המים כ- 10 ס"מ המים ואז נמשיך למצפה מרהיב. במצפה נהנה מעצירה מול הנוף ועוברים תדריך קליל על האיזור. התצפית משקיפה אל אגמון החולה, עמק החולה, צפון רכס רמת הגולן והר החרמון.

לאחר מכאן, נמשיך לכיוון רכס רמים נרד אותו ונחזור למתחם. חשוב לציין שהמסלול לא נחשב כאקסטרים אבל הוא אתגרי עם עליות, ירידות ושיפועים.

המסלול הארוך

משך המסלול: שעה ו- 40 עד שעתיים

המסלול מתחיל בטיפוס רכס רמים היפיפה ולאחר מכן, נגיע למצפה ונהנה מעצירה והדרכה קלילה על המקום. התצפית משקיפה על אגמון החולה, עמק החולה, צפון רכס רמת הגולן והר החרמון. 

לאחר מכאן, נמשיך לנביעת מים טבעית מבטן האדמה שנקראת נביעת העינן ונחצה אותה עם הכלים בתוך המים, גובה המים כ- 20 ס"מ המים. לאחר מזה, נמשיך אל נהר הירדן, לנקודת טבע נעימה ומוצלת מוצל שבה נכין קפה / תה לפי בקשתכם (תוכלו לבקש מראש לפני היציאה לשטח). בנקודת העצירה תוכלו להשתכשך ולהיכנס אל המים המרעננים. המים מגיעים בערך למותניים (הכניסה למים באחריות המטיילים בלבד). לבסוף, נעשה את הדרך חזרה למתחם. 

צילום: באדיבות רייזר-בר

צילום: באדיבות רייזר-בר

למי זה מתאים? מתאים לזוגות במהלך חופשה רומנטית עם אפשרות להצעות נישואין, למשפחות ולקבוצות או חברות שרוצות לצאת מהשגרה ולהכניס קצת אדרנלין ולצאת להרפתקה בצפון הארץ.

שימו לב:

  • מי שנוהג מחוייב להיות בעל רישיון רכב B בתוקף עם שנתיים לפחות וחובה להציג אותו במקום
  • הפעילות מיועדת לילדים מגיל 4 ומעלה
  • אנחנו מציעים טיולי רייזרים ולא טרקטורונים 
  • הכלים מוגבלים ל40 קמ"ש