בכתבה זו:

טיול לגן עדן | ג'יפים בטרקטורוני הכפר – כפר יובל

טיולי הג'יפים של טרקטורוני הכפר נולדו מתוך אהבת הטיולים והטבע של גיא ודפנה, בעלי המקום. את האהבה הזאת הם החליטו לפלפל עם שיפועים קיצוניים, מים, קצת בוץ והמון נופים גליליים עם ניחוחות של אדרנלין.

על גבי הג'יפים שלהם הם ייקחו אתכם דרך מימי נחלים זורמים וסבכי צמחייה, למפגשים מתוקים עם נופים ייחודיים ובעלי חיים, ולתצפיות יפהפיות על כל איזור הגולן ועמק החולה. ואם כל אלה מרגישים לכם כמו משהו שלא מהעולם הזה, תשמחו לגלות שהם רק הכנה לנקודת השיא של היום: פינת גן עדן – פינה יפהפייה ומוצלת על גדת נחל עיון, שבה תזכו לטבילה בנחל, תשמעו הסברים וסיפורים מרתקים ותלגמו לאט קפה או תה צמחים.

ואם זה לא גן עדן, אנחנו לא יודעים מה כן.

מסע בין מטעים | רוד אפ Road Up  מג'דל שאמס

מטעי הדובדבנים והתפוחים הם אחד מסימני הזיהוי המוכרים ביותר של רמת הגולן היפהפייה, ולכן טיול קסום בין עצי הפרי הוא ממש מתבקש. חובבי האדרנלין ברוד אפ לא יכלו לסרב לבקשה כזאת, וזה בדיוק הטיול שהם מציעים לכם.

המסע שלכם יתחיל בנקודת המיושבת הכי גבוהה בישראל כפר מג'דל שמס, ומשם תתחילו להתגלגל למטה על טרקטורון או על באגי בין הרים ובין סלעים, וכמובן - בין מטעים. בדרך תעברו בבריכת רם הענקית והיפה לעצירת קפה ותה, תעצרו בשלל נקודות חמד, תקבלו טעימה מהחרמון בתצפית מיוחדת, ותטרפו עם העיניים את הנוף הקסום והרומנטי של שלל מטעי התפוח והדובדבן.

תמונה מתוך תוכן באתר למטייל בישראל
טיול שטח עם רוד אפ Road Up
(צילום: רוד אפ Road Up)

לאמיצים בלבד | טיולי רייזרים

הרייזר הוא הילד הפרוע ביותר במשפחת רכבי השטח. הרייזרים מיועדים לצרכי ספורט וחוויה של על הקצה: הם מאפשרים לצאת לטיולים שופעי אקשן, אבל הינם רכבים בטיחותיים עם כלוב התהפכות לשמירה על נוסעים, חגורות בטיחות, הגה ודוושות כמו ברכב אוטומט. הנה שני מקומות שייקחו את כל הכיף הזה למקומות יפים במיוחד:

רייזר-בר

אם מתחשק לכם להתאים אישית את מידת העשייה של האקשן שלכם, ברייזר-בר מזמינים אתכם לבחור את דרגת הקושי של הטיול שלכם ואת אורכו, על מנעד שנע בין טעימה קצרה של שעתיים ועד אקשן וול-דאן של כמה ימים שלמים.

במהלך הטיול המדריכים של רייזר-בר מבטיח להוביל אתכם במסלולים יפהפיים שרק הם מכירים, שיעברו דרך עמק החולה, נהר הירדן, נחל דישון, הדן, החצבאני, הבניאס ועוד נקודות קסומות באצבע הגליל. ויש גם בונוס מיוחד: את כל ההתרגשות, הפחד, ההתלהבות, ההפתעה ושאר הרגשות שיחלפו על הפרצוף שלכם בטיול הזה תוכלו לראות אחר כך גם בבית, כי ברייזר-בר מבטיחים לתעד כל רגע מההרפתקה שלכם במצלמת גו פרו, ולהעניק לכם בסוף הטיול סרטון במתנה.

רייזר טריפ

חיה מזן אחר - כך מגדירים ברייזר טריפ את רכב הרייזר, ואם כבר עושים דברים בצורה קצת אחרת ומיוחדת, החברים ברייזר טריפ מציעים לגנוב אתכם מהגולן אל נוף קצת שונה נוף הגליל המערבי.

במייזם רייזר טריפ, שהוקם מתוך השילוב בין אהבה לנהיגת שטח ספורטיבית אתגרית לבין אהבה לנוף, טבע ואדם, מציעים לכם לקחת את חיות השטח שלהם ולהוציא את החיה הרעה שבכם במסלולים לא שגרתיים, שעוברים בקעת בית הכרם הזרועה בכרמי זיתים, בנחל צלמון, בנופי המירון ועוד.

את כל האקשן הזה מציעים לכם רייזר טריפ לאזן עם הירגעות מוחלטת באחוזת הדקל המפנקת, שבה תוכלו להישאר ללון אחרי יום ההרפתקאות שלכם.

תמונה מתוך תוכן באתר למטייל בישראל
טיול רייזרים עם רייזר טריפ (צילום: רייזר טריפ)
 

אדרנלין ליד הבית | רייזר בפארק יקום

אם חשבתם שבשביל חלום הארדנלין שלכם תהיו חייבים להרחיק אל איזור חיוג אחר, יש לנו חדשות נהדרות בשבילכם. במרחק 20 דקות בלבד מתל אביב מחכה לכם חוויית רכבי שטח עם שלל מסלולים פרועים.

ברייזרים של פארק יקום, כפי שבטח כבר הבנתם מהשם, נשארים נאמנים לרכבים מסוג רייזר, שמוגדר אצלם כחיבור המושלם בין אדם, מכונה וטבע. על גבי הרייזרים הם יקחו אתכם לטיול שיזכיר לכם את מה שאולי בטעות שכחתם - כמה הטבע של המרכז יפהפה. בטיול תעברו בשדות ובפרדסים היפהפיים של השרון, בנחל רישפון, בדיונות החול ומצוקי הכורכר שעל החוף, תעצרו לקפה מנפק על גדת אגם יקום היפהפהוכמובן תיהנו מהבונוס המיוחד שרק מישור החוף יכול להציע – תצפית מרהיבה לים.

בקיצור, אל תספרו לאף אחד, אבל את השטח אפשר לקרוע, מסתבר, גם בנעלי בית.

שלל טיולים נוספים ברכבי שטח מחכים לכם בטיולי >>

לתחילת הכתבה