פיינטבול ישראל - כרמים

שתפו
פיינטבול ישראל הוא משחק הדמיית לחימה בין שתי קבוצות המתבצע עם כדורי צבע המסמנים את הפגיעות. במהלך כשעתיים הצוות צריך לבצע את המשימות המוטלות עליו. הפעילות מתאימה למבוגרים ולבני נוער מעל גיל 13 וישנה גם גירסה לגילאי 6-12

מה עושים בפיינטבול ישראל - כרמים?

פיינטבול הוא משחק הדמיית לחימה ואסטרטגיה בין שתי קבוצות האורך כשעתיים. במהלכן השחקנים משתמשים בנשק חצי-אוטומטי בעל מחסניות כדורי צבע לסימון הפגיעות, כשהם מצויידים בסרבל הסוואה, שכפ”צ ומסכת מגן. לאחר הדרכה מתחלקים לשתי קבוצות ויוצאים לדרך, כשהמטרה לבצע את המטלות שקיבלו. שחקן שנפצע ממתין לסיבוב הבא כדי לחזור למשחק.

המשחק אפשרי עם מינימום של 8 שחקנים, מתאים למבוגרים ולבני נוער מעל גיל 13. במקום יש גן אירועים ואוהל אירוח, כך שהמשחק יכול לשמש גם כחלק מאירוע או יום גיבוש ואפילו אפשר להתאים את התסריט לאירוע שחוגגים. יש אפשרות להוסיף גם סדנת שוקולד או סדנת בישול פויקה. בנוסף יש במקום גם פעילות המותאמת לילדים בגילאי 6-12 וכוללת תחרות במסלול מכשולים בסגנון צהל”י עם מטווח אתגרי, מטווח ירי בתנועה, מסלול הישרדות ותחרות משיכת חבל.

שעות פתיחה של פיינטבול ישראל - כרמים

כל ימות השבוע, 9:00 עד 2:00 לפנות בוקר – בתיאום מראש, הזמנת משחקים עד 22:00 בטלפון 

פיינטבול ישראל - כרמים - מחירים

ערכת בסיס: 95 ₪ (סרבלי הסוואה, שכפצ”ים, מסכות מגן, נשחק חצי אוטומטי, 70 כדורי צבע לכל משתתף), ערכת VIP:א140 ₪ (סרבלי הסוואה, שכפצ”ים, מסכות מגן, נשק M16 מקוצר, 200 כדורי צבע לכל משתתף), חבילות לארגונים: 140 ₪ (סרבלי הסוואה, שכפצ”ים, מסכות מגן, נשק M16 מקוצר, 180 כדורי צבע לכל משתתף)

הוראות הגעה אל פיינטבול ישראל - כרמים

כתובת: קיבוץ כרמים

חוות דעת על פיינטבול ישראל - כרמים

טוען חוות דעת...

צרו קשר עם פיינטבול ישראל - כרמים

073-782-3766

מה עושים באזור פיינטבול ישראל - כרמים

טוענים עבורך את המפה

מלונות בארץ במחיר מעולה

בשיתוף הוטלס קומביינד ובוקינג

כתבות על אטרקציות

חיפושים פופולרים

שווה קריאה