כל המידע על טיול עששיות ותצפית כוכבים בדרום

מוזמנים להרפתקאות מדבריות בשעת שקיעה וחשיכה מרתקות בהובלת החוקרת ומורת הדרך איריס ברזאני! איריס, שחיה ונושמת את המדבר, תיקח אתכם למסע מרגש, מהנה, מקורי ורלוונטי עם ערך מוסף לחיים במקומות לא מוכרים בנגב.

טיול לילה מדברי: מחפשים אוצרות בתל ניצנה

מהרו להירשם! נפתחה ההרשמה ללילות קיץ קרירים באוגוסט

טיול-לילה מדברי זו חוויה בלתי נשכחת! רוצים לטייל בצורה מקורית ובלתי נשכחת? מוזמנים להצטרף לטיוללילה עם עששיות בסביבת תל ניצנה. יחד נצא למסלול מעגלי קליל ומדויק, ובדרך נחפש אוצרות מדבריים ומרתקים כמו: עקבות וסימני בעלי חיים, באר מים קדומה, שרידים עתיקים, זיכרונות ממלחמת העצמאות ואפילו ממלחמת העולם הראשונה ועוד. לאורך הטיול נשלב, תצפית כוכבים וגרמי השמיים. כל משתתף מקבל עששית שתאיר את דרכו.

 • תאריכים לטיולים בהרשמה – מספר המשתתפים מוגבל. 14.8,16.8, 17.8, 24.8, 25.8
 • את הסיור ניתן לקיים גם באופן פרטי בכל תאריך אחר, באור יום, שקיעה, לילה וזריחה.

טיול סודות שבטה: מסתורין, כוכבים ועששיות

בואו לגלות עיירה נטושה ומפוארת בלב המדבר! במיוחד בשבילנו יפתח גן לאומי שבטה בשעות החשכה, ויחד נצא להרפתקה בין הווה לעבר מתחת לשמיים זרועי כוכבים. איריס ברזאני תוביל אתכם לסיור חווייתי שיחזיר אתכם במנהרת הזמן 1,500 שנה אחורה, כדי לחשוף את סוד החיים וההיעלמות של תושבי העיירה המסתורית תוך מבט על חיינו היום. בטיול נהלך עם עששיות שיאירו את דרכנו ברחובות העיירה, שם נכנס לבתים, נציץ לבורות מים ונאיר ציורי קיר קדומים בכנסיות נטושות שיעירו לתחייה את העבר ויחד נקבל פרספקטיבה לחיינו שלנו. כל משתתף יחזיק עששית שתאיר את דרכו. החוויה משלבת תצפית כוכבים מרתקת.

החוויה מתאימה ל: מבוגרים, צעירים, נוער וילדים. בסיורים הנפתחים להרשמה ניתן להצטרף מגיל 7.

 • מהרו להירשם! נפתחה הרשמה לטיול בלילות קיץ קרירים באוגוסט.
 • מיקום: גן לאומי שבטה.
 • נפתחו סיורים בהרשמה בתאריכים: 8.8, 13.8, 18.8
 • את הסיור ניתן לקיים באופן פרטי בכל תאריך בשעות אור, שקיעה, חשיכה וזריחה.
 • מידת קושי: קלילה

טיול לילה – זיכרונות של ים קדום במדבר

עם עששית ביד נצא לטיול לילה בחיפוש אחר אוצרות של ים קדום הממתינים להתגלות. אלמוגים, מאובנים ותופעת טבע משגעת תזמין אותנו לטפס, להשתובב ולהצטלם. ננסה להבעיר אש ללא גפרורים, נפגש עם צמחי מדבר מיוחדים ובאחת התחנות נכבה עששיות ונקיים תצפית כוכבים מודרכת בשמי הלילה. בעזרת סמן לייזר נזהה גרמי שמיים, קונסטלציות וניגע בקשר בין האדם ושמי הלילה.

 • מהרו להירשם! נפתחה הרשמה לטיול בלילות קיץ קרירים באוגוסט.
 • מיקום: חמוקי ניצנה
 • נפתחו סיורים בהרשמה בתאריכים: 12.8, 15.8
 • את הסיור ניתן לקיים באופן פרטי בכל תאריך בשעות אור, שקיעה, חשיכה וזריחה.

מחפשים אטרקציה באוגוסט? כולם יודעים שאוגוסט זה חודש הכוכבים במדבר

נפתחה ההרשמה לטיולי לילה עם עששיות הכוללות תצפיות כוכבים בלילות קיץ קרירים באוגוסט!

טיול 'סודות שבטה': בתאריכים: 8.8, 13.8, 18.8 בשעה 20:30

יתקיים בגן לאומי שבטה. החוויה 'סודות שבטה' מותאמת לנוער, מבוגרים וניתן להצטרף מגיל 7. מתי לאחרונה נכנסתם לעיירה נטושה בלב מדבר וחשפתם את סודותיה? זה לא טיול רגיל, אלא חוויה אינטראקטיבית המשלבת קטעים תיאטרליים וראייה פילוסופית על החיים. כל משתתף יקבל עששית ובאחת התחנות נקיים תצפית כוכבים בשמי הלילה, נזהה גרמי שמיים ונדבר על הקשר בין אדם ושמי הלילה ונקבל פרספקטיבה לחיינו. מידת קושי: קלה מאוד. מותנה בהרשמה מראש. גודל קבוצה מוגבל.

טיול לילה 'מחפשים אוצרות בתל ניצנה', בתאריכים: 14.8, 16.8, 17.8, 24.8, 25.8 בשעה: 20:30

יתקיים בגן לאומי תל ניצנה. מי לא אוהב לגלות אוצרות על האדמה ובשמיים? יחד נגלה זיכרונות ממלחמת העצמאות, נציץ לבאר מים קדומה, נחפש סימני בעלי חיים, שרידי חיים עתיקים. כל משתתף יקבל עששית שתאיר את דרכו ונקיים תצפית כוכבים מודרכת ומרתקת בשמי הלילה. אורך מסלול – פחות מק"מ.  מותנה בהרשמה מראש. גודל קבוצה מוגבל.

טיול לילה 'זיכרונות של ים במדבר': בתאריכים: 12.8, 18.8

בשעה 20:30

יתקיים באזור חמוקי ניצנה. נצא לטיול לילה מעגלי. כל משתתף יקבל עששית שתאיר את דרכו ויחד נגלה זיכרונות של ים קדום, ננסה להצית אש, נזהה צמחי מדבר מיוחדים, נעסוק בגבול ישראל מצרים ונטפס על תופעת טבע מיוחדת ומרהיבה. באחת התחנות נכבה עששיות ונקיים תצפית כוכבים בשמי הלילה. נזהה גרמי שמיים ונעסוק בקשר בין אדם לשמי הלילה. מותנה בהרשמה מראש. גודל קבוצה מוגבל.

למידע נוסף דברו איתי!

מידת קושי: קלה.

את המידע על הסיורים הפרטיים נא להשאיר.

קבלו הצצה לסיור סודות שבטה: