איפה תטיילו?
מה תעשו?
חנויות למטייל
רשימת ציוד מגזין טיולי - כתבות והשראה
מחפשים השראה? צריכים התייעצות?
מגדירים
עקבו אחרינו

היי הג'יפ- טיולי ג'יפים ברחבי הארץ לחברות, ולכל המשפחה

שתפו
בואו להנות מטיול ג'יפים מגניב ומרתק עם כל המשפחה במגוון רחב של מקומות בארץ. טיולי הג'יפים של חברת היי הג'יפ מאפשרים לכם להגיע לפינות רחוקות או קרובות ,בדרכים נסתרות ומאתגרות.

מה עושים בהיי הג'יפ- טיולי ג'יפים ברחבי הארץ לחברות, ולכל המשפחה?

טיולי ג'יפים

יתרונו הגדול של ג'יפ הינו יכולתו להגיע למקומות שאין רכב רגיל יכול להגיע עדיהם, אלא 4x4 ובנוסף צריך מומחה המכיר את הנתיבים הנעלמים לפינות חמד חוץ לתוואי הראשי והסלול. אפשר לסמוך על יוסי וציוותו שיובילו אתכם לאתרים היפים ביותר. יוסי בוגר סיירת שקד, ומכיר את ישראל ככף ידו. הוא מציע מגוון טיולים נרחב, מטיול זוגי, קבוצה קטנה ועד טיול המוני. יש להם ניסיון עשיר עם קליינטורה מוסדית מגוונת כגון חברות היי-טק, בת-ספר, אקדמיות ועיריות, המשתוקקים לדרכי העפר החלופיות ואין ברשותם רכבי 4 על 4 או המומחיות של נהיגת שטח. הצוות המנוסה יעיל גם בהעברת מידע מרתק כמדריכי תיור. טיולי ג'יפים הי הג'יפ הינו דרך נעימה ומושלמת, ולפעמים מאיצת-אדרנלין להכיר את כל פינות הקסם של ארצנו הקדושה. יוסי וציוותו ישמחו לענות לשאלותיכם. יחדיו תוכלו אתם ויוסי לתכנן את תיור הג'יפים המלהיב שלכם. התחילו את יומכם בישראל הנפלאה עם היי הג'יפ.

טיולי ג'יפים הינם אחת הדרכים הטובות ביותר ליהנות מנופי ארצנו. רכביו של יוסי הלפמן וציוותו שועטים מנתיבי הצפון הגעשי ועד חוליות הדרום. מן הירוק מאיר העיניים של נופי הגולן והגליל, אתרים היסטוריים במרכז וסביב ירושלים, ועד מרבדי פרחים בנגב הצפוני וצוקי טרשים במידבר הקשה. אנחנו בני מזל לגור בארץ שופעת שוני מורפולוגי ועשירת נופים משטנים וצבעוניות מרהיבה. ארץ יש-כל-בה: נהרות והרים, ואדיות ואגמים, מדבריות ושדות מוריקים. ואף היסטוריה ותרבות מי-ישווה-לה. יוסי הלפמן וחברת הי הג'יפ מציעים לך ריגוש והנאה בהצטרפות לאחד מטיולינו התואמים כל דרישות זמן וכל כיס. בחר טיול קליל ונוח או מסלול הדורש מאמץ רכב ונהג. נכלול בתוואי יקבים, פינות תצפית, מסעדות, רכיבת סוסים ומוזיאונים. יתירה מכך, אנו נתאים עצמנו לבקשותיך הייחודיות להגשים עבורך מאווים. תיהנו מנסיעה ברכבי שטח מן המשוכללים, בועית שועטת בתוך הטבע הקרוב ומוחשי, עתירת חוויות ותורמת גם לגיבוש חברתי בקרב קבוצת המטיילים.

ג'יפ טיולי ג'יפים

בואו להנות מטיול ג'יפים מגניב ומרתק עם כל המשפחה במגוון רחב של מקומות בארץ.
טיולי הג'יפים של חברת היי הג'יפ מאפשרים לכם  להגיע לפינות רחוקות או קרובות ,בדרכים נסתרות ומאתגרות.
ל מי שאוהב את טיולי ג'יפים בארץ ,ומעוניין להכיר אותה יותר טוב ומזווית אחרת ובטוח שכבר יודע הכול, מוזמן אלינו  להכיר ולטייל בצורה שונה ולא רק על הכביש ולא ברגלים בלבד היכול שלנו להגיע לכל מיני מקומות שבלעדי הניסיון והידע של מדריכי הג’יפים שלנו לא הייתם מצליחים להיות שם וליהנות ממקומות מסתוריים באזורים לא מוכרים. ניקח אתכם לאותם מחוזות רחוקים שלא תצליחו להגיע ברכבים פרטיים באוטובוס או בכלי רכב רגיל. עליות בולדרים סלעים גדולים וקטנים, עליות משוגעות וירידות תלולות חדות זווית, חולות טובעניות שגורמות לפעמיים לשקיעות קשות וחילוצים אתגרים בשטח החולי (חולות אשדוד למשל).החוכמה הגדולה להצליח לצאת מכל מצב גם לא נעים לפעמים במקומות שרק אתה ואלוהים נמצאים שם והברירה היחידה להיחלץ בעצמך מכוח הניסיון והידע בהישרדות שכזאת. אצלנו רמת הנהגים גבוהה הניסיון רב והיכולות לצאת מכל פגע ולהביא אותך בשלום הביתה. לכאן לא יצליחו להגיע צוותי החילוץ של חברות הגרירה השונות ברגע שתקשר להזמין חילוץ. החלק החוויתי בטיול שכזה להיות חלק מהצוות וליהנות מהעזרה בחילוץ o.d.t הסיפוק הגדול להצליח ולחלץ את הג'יפ התקוע ולהמשיך בטיול. פרטים חשובים בטיולי ג'יפים מהסוג הזה שהיו לבעלי החברה את כל סוגי הביטחונות מטעם משרד התחבורה משרד הרישוי בטוח רכב מדברי המותאם במיוחד לטיולי ג'יפים מהסוג הזה. אשר יכול להביא אותך בבטחה ובראש שקט למחוז חפצך.

טיולי הג'יפים של חברת היי הג'יפ מאפשרים לכם להגיע לאזורי טיולי ג'יפים שאין אליהן גישה ברכב רגיל.

גם עם אתם חפצי נהיגת שטח, אתגרית ,ואולי רוצים להתפנק בלי הנהג ,ניקח אתכם לטיול בלתי נשכח ברחבי ארץ ישראל.

שנה האפשרות לבחור מסלולי טיולי ג’יפים במגוון מקומות ברחבי הארץ: בצפון,ברמת הגולן גליל המערבי ,או אזור רמות מנשה ,הכרמל והנגב, ים המלח, או אולי טיולי ג’יפים במצפה רמון וסביבתו ,

לינת שטח:

ישנה אפשרות ללינת שטח אצל אחינו הבדואי סלמן שיארח אתכם לחפלה לילית ,מסורתית ,כיד האירוח הבדואי. הוא יספר לכם סיפורים מרתקים על החיים השבטים של אלפי שנים במדבר. 

הארוחה המסורתית כוללת: בשר עוף מטפונה, סלטים טריים ,המתובלים בשמן זית ,תוצרת המקום ,וכן פיתות לוהטות ,היוצאות מהטבון. שאיתם ננגב חומוס, טחינה ,ולבנה ,שהכינה אשתו של המארח .

לקינוח נלגום תה צמחים, וקפה מתוק וטעים כיד המסורת הבדואית.

זכויות יוצרים

בכל אחד מהיעדים שלנו חברת "היי הג'יפ" בישראל. תוכלו למצוא את הנתיב, לניווט הנכון שלכם בשטח. ולפגוש את אותם אנשים ,באזורים מיוחדים, החיים בתוך נופים חלומיים, בלב הטבע ,ליד נחלים, מפלים, הנמצאים באזורים ,אקזוטיים.

אתר שלנו תוכלו לקבל מסלולים מומלצים ,טיפים לנהיגת שטח ,וכיצד להכין טיולי ג'יפים, ללא תקלות ובעיות ,להתראות בשטח.

טיולי ג'יפים רמות מנשה

רבוי עֵינות מים וסחף אלוביאלי מרכסי כרמל ואמיר (אום אל פאחם) אל הקער ביניהם הנו סוד העושר הגדול של צומח וחי בחבל ארץ זה. בלב השטח שני מעברים חשובים איסטראטגית מדרך הים המיקראית אל לב הארץ – נחל עירון הוא ואדי ערה, והשני ואדי מילק העובר בתואי נחל דליה, נחל תות ונחל יקנעם. כמו שיבהיר לכם יוסי מנכ"ל היי הג'יפ – היו הסטורית 3 דרכים ראשיות: דרך הים (דרך חיפה נמצאת בתוואי שלה), דרך ההר (באר שבע,  חברון, ירושלים, שכם עמק דותן יזרעאל), ודרך המלך – תימן כרך מידבא גרש רבת עמון דמשק חמה חומס חאלב אל הפרת ולאורכו אל הסהר הפורה. נתיבי רמות מנשה מהוים חבור בין דרך הים לדרך  ההר, ובצירוף העמקים לכיוון מיזרח אל דרך המלך.

רוב אזור רמות מנשה משמש כקרקע חקלאית או כשטחי מרעה אך בערוצי הנחלים ובאזורים מסוימים נשמרה הצמחייה הטבעית הכוללת סירה קוצנית, אלון התבור, חרוב, תורמוס ההרים, כלנית מצויה ורקפת מצויה (בחורף ובאביב), תות עץ ויערות מחטים בנטיעת קק"ל. בין בעלי החיים ניתן למנות את טריטון הפסים, חתול הקרקל שהצפין בדרך פלא , צבי ארץ ישראלי, בז ומיני זוחלים. מדריכ היי הג'יפ טיולי ג'יפים יכירו לכם את העץ הגדול בארץ – הברוש הגדול הנימצא שם. בעבר היתה זו אלה אטלנטית עצומה בשמורת הדן, אבל קצין שריון פזיז נתן הוראה לכרות אותה כדי לפנות מקום לדרך טנקים.

ביוני 2011, אחר עמידה בקריטריונים של אונסקו,  הפכו 84,000 דונאם רשמית ובינלאומית לפארק בשם "מרחב ביוספרי רמות מנשה", זה המרחב הטבעי שנהגי /מדריכי  הי הג'יפ טיולי ג'יפים באילת יובילו אתכם אליו ובתוכו לחוויות חזותיות (ובהתאם להזמנה – גם גסטרונומיות: ארוחות דשנות ניפלאות).

בתחומי פארק טיולי ג'יפים  ניתן למצוא ריבוי אתרים שרכבי השטח האיכותיים של היי הג'יפ טיולי ג'יפים יובילו אתכם אליהם במיומנות ובנוחיות: יער מחטני, יער של אלון התבור, יער מעורב, שטחי בַּתַה, שטחי חקלאות ומרעה, גבעות געשיות, אתרים ארכאולוגיים, נחלים ומעיינות. בין האתרים הבולטים בפארק: עמק השלום, מערת הפלמ"ח, אנדרטת הקיבוצים, נחל השופט, מעין עין ריחניה, גבעת הרקפות ויער הזורע. אגב, גם חוות סוסים בה אם תיבחרו תוכלו לשלב רכיבה מהנה וארוחת כיף איכותית גם באזורי טיולי ג’יפים בים המלח.

ועוד אגב -  מה מקורו של השם יקנעם? נו? ובכן המקור הינו "עין קין". זה מסורתית המקום בו נהרג קין בשוגג בחץ מקשתו הכבירה של נכדו הישיש לֶמֶךְ שחולשת עיניו לא הפריע לשרירי זרועו "כי איש הרגתי לפצעי" – הוא מספר לנשותיו.  אבל תל יקנעם היה גם מיבצר צלבני "מונט קין" שכמדומה הוחרבה ע"י סלאח א דין, ומאות שנים אחר כך מושל הגליל הבדואי דהאר אל עמאר בנה שם אף הוא מצודה ששרידיה ניצבים. 

חוות דעת על היי הג'יפ- טיולי ג'יפים ברחבי הארץ לחברות, ולכל המשפחה

טוען חוות דעת...

צרו קשר עם היי הג'יפ- טיולי ג'יפים ברחבי הארץ לחברות, ולכל המשפחה

מה עושים באזור היי הג'יפ- טיולי ג'יפים ברחבי הארץ לחברות, ולכל המשפחה

טוענים עבורך את המפה

נקודות חן מומלצות באזור היי הג'יפ- טיולי ג'יפים ברחבי הארץ לחברות, ולכל המשפחה

חרבת מרות

(מתוך ויקיפדיה) מֵרוֹת הוא יישוב יהודי קדום בגליל העליון, שהתקיים על פי ההשערה ברציפות מימ…

פארק עמק התכלת

בין אם אתם רוצים ליהנות מטבע עירוני ומתצפיות נוף מרהיבות להרי הגליל ובין אם אתם רוצים לטיי…

מצפה נמרוד ראש פינה

מצפה נמרוד אשר במושבה ראש פינה, הוא מקום עם אווירה מיוחדת, שקטה וקדושה. המצפה קרוי על שמו…

אתרי קמפינג וחניוני לילה מומלצים באזור היי הג'יפ- טיולי ג'יפים ברחבי הארץ לחברות, ולכל המשפחה

מקומות לינה, צימרים ואירוח מומלצים באזור היי הג'יפ- טיולי ג'יפים ברחבי הארץ לחברות, ולכל המשפחה

מלון מטיילים מלכיה

מלון מטיילים המשקיף לעבר נוף עוצר נשימה ומציע אווירה חמה, משפחתית ונעימה. מגוון יחידות איר…

חוות עמק הבוסתנים

בחווה יפה ומבודדת, הממוקמת כ-10 דקות נסיעה מראש פינה, מחכות לכם שתי יחידות אירוח בסגנון המ…

הכפר בקצה ההר

על שפת המצוק בדרום רמת הגולן נמצא הכפר בקצה ההר, כפר אירוח ייחודי, המשלב אווירה פסטורליה ע…

מלון מטיילים אילון

מלון מטיילים המשלב אווירה קיבוצית ופסטורליה גלילית, בלב קיבוץ אילון. המלון ממוקם בפארק גור…

מסלולים מומלצים באזור היי הג'יפ- טיולי ג'יפים ברחבי הארץ לחברות, ולכל המשפחה

נחל ראש פינה

בלב ראש פינה זורם נחל גלילי מפכפך, שחלקו טרשי ועטוף בנופים וחלקו האחר ירוק ועם שלושה מעיינ…

מסעדות מומלצות באזור היי הג'יפ- טיולי ג'יפים ברחבי הארץ לחברות, ולכל המשפחה

מסעדת איסקנדר

על גדות נהר הירדן , בלבה של חורשה ירוקה המוקפת הרים, יוצאת מידי יום לדרך חוויה קולינארית מ…

מלונות בארץ במחיר מעולה

בשיתוף הוטלס קומביינד ובוקינג

טוען מוצרים...

כתבות על אטרקציות

חיפושים פופולרים עבור אטרקציות

שווה קריאה