היי הג'יפ- טיולי ג'יפים ברחבי הארץ לחברות, ולכל המשפחה

072-330-7690
בואו להנות מטיול ג'יפים מגניב ומרתק עם כל המשפחה במגוון רחב של מקומות בארץ. טיולי הג'יפים של חברת היי הג'יפ מאפשרים לכם להגיע לפינות רחוקות או קרובות ,בדרכים נסתרות ומאתגרות.

היי הג'יפ טיולי ג'יפים

בואו להנות מטיול ג'יפים מגניב ומרתק עם כל המשפחה במגוון רחב של מקומות בארץ.
טיולי הג'יפים של חברת היי הג'יפ מאפשרים לכם  להגיע לפינות רחוקות או קרובות ,בדרכים נסתרות ומאתגרות.
ל מי שאוהב את טיולי ג'יפים בארץ ,ומעוניין להכיר אותה יותר טוב ומזווית אחרת ובטוח שכבר יודע הכול, מוזמן אלינו  להכיר ולטייל בצורה שונה ולא רק על הכביש ולא ברגלים בלבד היכול שלנו להגיע לכל מיני מקומות שבלעדי הניסיון והידע של מדריכי הג’יפים שלנו לא הייתם מצליחים להיות שם וליהנות ממקומות מסתוריים באזורים לא מוכרים. ניקח אתכם לאותם מחוזות רחוקים שלא תצליחו להגיע ברכבים פרטיים באוטובוס או בכלי רכב רגיל. עליות בולדרים סלעים גדולים וקטנים, עליות משוגעות וירידות תלולות חדות זווית, חולות טובעניות שגורמות לפעמיים לשקיעות קשות וחילוצים אתגרים בשטח החולי (חולות אשדוד למשל).

 

החוכמה הגדולה להצליח לצאת מכל מצב גם לא נעים לפעמים במקומות שרק אתה ואלוהים נמצאים שם והברירה היחידה להיחלץ בעצמך מכוח הניסיון והידע בהישרדות שכזאת. אצלנו רמת הנהגים גבוהה הניסיון רב והיכולות לצאת מכל פגע ולהביא אותך בשלום הביתה. לכאן לא יצליחו להגיע צוותי החילוץ של חברות הגרירה השונות ברגע שתקשר להזמין חילוץ. החלק החוויתי בטיול שכזה להיות חלק מהצוות וליהנות מהעזרה בחילוץ o.d.t הסיפוק הגדול להצליח ולחלץ את הג'יפ התקוע ולהמשיך בטיול. פרטים חשובים בטיולי ג'יפים מהסוג הזה שהיו לבעלי החברה את כל סוגי הביטחונות מטעם משרד התחבורה משרד הרישוי בטוח רכב מדברי המותאם במיוחד לטיולי ג'יפים מהסוג הזה. אשר יכול להביא אותך בבטחה ובראש שקט למחוז חפצך.

טיולי הג'יפים של חברת היי הג'יפ מאפשרים לכם להגיע לאזורי טיולי ג'יפים שאין אליהן גישה ברכב רגיל.

גם עם אתם חפצי נהיגת שטח, אתגרית ,ואולי רוצים להתפנק בלי הנהג ,ניקח אתכם לטיול בלתי נשכח ברחבי ארץ ישראל.

שנה האפשרות לבחור מסלולי טיולי ג’יפים במגוון מקומות ברחבי הארץ: בצפון,ברמת הגולן גליל המערבי ,או אזור רמות מנשה ,הכרמל והנגב, ים המלח, או אולי  מצפה רמון וסביבתו ,

לינת שטח:

ישנה אפשרות ללינת שטח אצל אחינו הבדואי סלמן שיארח אתכם לחפלה לילית ,מסורתית ,כיד האירוח הבדואי. הוא יספר לכם סיפורים מרתקים על החיים השבטים של אלפי שנים במדבר. 

הארוחה המסורתית כוללת: בשר עוף מטפונה, סלטים טריים ,המתובלים בשמן זית ,תוצרת המקום ,וכן פיתות לוהטות ,היוצאות מהטבון. שאיתם ננגב חומוס, טחינה ,ולבנה ,שהכינה אשתו של המארח .

לקינוח נלגום תה צמחים, וקפה מתוק וטעים כיד המסורת הבדואית.

זכויות יוצרים

בכל אחד מהיעדים שלנו חברת "היי הג'יפ" בישראל. תוכלו למצוא את הנתיב, לניווט הנכון שלכם בשטח. ולפגוש את אותם אנשים ,באזורים מיוחדים, החיים בתוך נופים חלומיים, בלב הטבע ,ליד נחלים, מפלים, הנמצאים באזורים ,אקזוטיים.

אתר שלנו תוכלו לקבל מסלולים מומלצים ,טיפים לנהיגת שטח ,וכיצד להכין טיולי ג'יפים, ללא תקלות ובעיות ,להתראות בשטח.

 

התקשרו עכשיו להיי הג'יפ- טיולי ג'יפים ברחבי הארץ לחברות, ולכל המשפחה: 072-330-7690

חוות דעת על היי הג'יפ- טיולי ג'יפים ברחבי הארץ לחברות, ולכל המשפחה

טוען חוות דעת...

תגובות

טוען תגובות...