כל המידע על כפר הארנבונים - חוות נגר

בלב הנוף הירוק של המושבה הטמפלרית בית לחם הגלילית, תמצאו את חוות נגר, המשתרעת על שטח של כ-10 דונם. ומה בחווה? כפר הארנבונים, בו חיים זה לצד זה ארנבונים ייחודיים, תוכים, תרנגולות החופש, עיזים ננסיות, כבשים אפריקאיות, צבים, ברווזים וטווסים.

את החווה הקימו מתוך אהבה אמיתית לבעלי החיים, עם חשיבה על עתיד טוב יותר לכולנו. החווה מהווה מקור השראה לקשר מכבד והדדי בין בעלי החיים, האדם והטבע מתוך הבנה שכולם תלויים אלה באלה. מה זה אומר? החווה אינה פינת ליטוף והמגע עם בעלי החיים תלוי ברצונם האישי בלבד.

הביקור בכפר הארנבונים מאפשר לכם היכרות עםדיירי החווה השונים. תוך כדי שיטוט בחווה תוכלו ליהנות מתצפית לנוף עמק יזרעאל. המעוניינים יכולים להזמין גם סיור מודרך ומעשיר בארנבייה ובמתחם התוכים. בנוסף הילדים מוזמנים ליהנות מג’ימבורי ומתקני משחק. במקום גם מתחם מנוחה ומתחם אוכל.

מבקרים מספרים ש: המקום מקסים, מודים על הכבוד שאנו רוכשים לבעלי החיים ושניכר שטובתם עומדת בראש סדרי העדיפויות שלנו.

וגם ש: המקום מטופח להפליא, נעים, מסודר, מותאם לבילוי יום שלם, מלא במגוון פעילויות לילדים ובעיקר נבנה ומתוחזק באהבה אינסופית.

מידע שימושי

  • הכניסה לחווה כוללת סיור ב-4 מתחמים מקורים ומטופחים של ארנבונים מגזעים שונים ומיוחדים, וארנבונים שניצלו ושוקמו בחווה. מתחם האכלה מיוחד בו תקבלו הדרכה מאתנו, מזון לארנבונים ושיפודי האכלה לתוכים השובבים שיאכלו מכף ידכם. בשניים ממתחמי הארנבונים תוכלו לפגוש גם סוגים שונים של תוכים שייהנו מחברתכם ואולי אפילו יישבו לכם על הכתף.
  • בחגים ובחופשות החווה מציעה ימי פעילויות מיוחדים מותאמים לחג
  • ניתן להזמין מראש ימי כייף וימי גיבוש לכל ימות השבוע
  • החווה מונגשת